הסתה בעיתון אשדודי: "החרדים כבשו את הפארקים"

עיתון מקומי בעיר אשדוד יוצא בכותרת ראשית נגד החרדים ש'כבשו' את הפארקים בעיר בימי חול המועד • תושב העיר: יש מי שמנסה בכוח לפתוח מלחמה בין החרדים לחילונים באשדוד הרגועה

רבים מבני המגזר החרדי נסעו בימי חול המועד עם בני משפחותיהם לבלות בפארקים השונים ברחבי הארץ. באחד המקומונים היוצאים לאור בעיר אשדוד, בחרו לנצל זאת על מנת לנגח את בני הציבור החרדי.

בעיתון "השבוע באשדוד" בחרו לצאת בכותרת מסיתה בעמוד הראשי של העיתון תחת הכותרת "שערוריה, החרדים כבשו את אשדוד", כאשר בכתבה נכתב "אלפי חרדים מגיעים באוטובוסים, מבלים את ימי חול המועד, כמעט בכל הפארקים באשדוד ומותירים אחריהם הרבה לכלוך, זוהמה ועבודה רבה לעובדי הפארקים".

photo_2016-05-05_15-54-50

"נכבשנו", מסית הכתב. "אשדוד שייכת לחרדים. בכל צעד ושעל ברחבי העיר היה ניתן להרגיש ב'תיירים' אבל לא תיירים רגילים, "תיירי החינם". הוא כותב כי "מדובר בנהירה המונית של עשרות אוטובוסים כל יום שמגיעים מערים חרדיות אחרות. מגיעים תופסים מתקנים, מותירים אחריהם הרבה זוהמה ולכלכוך וגורמים לתושבי העיר לא להגיע לשם".

חרדי המתגורר בעיר הסביר לכתב JDN כי בעל העיתון המדובר, ידוע ומפורסם בעיר כאדם השונא את הציבור החרדי. "הוא אינו מסוגל להתמודד עם העובדה שבעיר אשדוד חיים יחדיו בשלום ובשלווה חרדים וחילונים זה לצד זה ומנסה לנצל כל הזדמנות כדי להתנגח בציבור החרדי".

5 תגובות

בס"ד.
איני יכול להסביר למה, יש הרבה מהציבור שלנו שבאמת משאיר לכלוך בצורה מזלזלת. אם ייקחו או ירכזו את הלכלוך בשקיות זה יעשה קידוש ה'. אם אנחנו אומרים תודה לנהג באוטובוס- כנ"ל בגינה.

הייתי שם, שום לכלוך מיוחד לא השאירו שם… כל יום מחול המועד הייתי שם, והנה העובדות, עד השעה 7:30 8:00 בערב היה 80 אחוז מגזר חילוני בפארק החדש וגם בפארק אשדוד ים, משמונה עד אור הבוקר היה כמעט רק חרדים…

אבל, בהחלט מגיע תודות לעיריית אשדוד על הפארקים היפים שמשקיעים בעיר.

כאשדודי לשעבר אני זוכר הייטב את מוצאי יום העצמאות איך היו נראות הגינות באשדוד כאשר היו ערימות של שקיות אשפה שהעיריה אספה עם כל הליכלוך של עשיית המנגל
אז בבקשה טול קיסם מבין עיניכם

אם תעקבו, תראו שאם נשאר לכלוך, לרוב הוא סביב פחי האשפה המפוצצים מתיירים קודמים!!! תפנו את הפחים בתדירות מוגברת בימים אלה, והגינות ישארו נקיות.
וזה תקף לכל הפארקים.

צודק אבי שיפרסמו את הבעיות והליכלוך שהם עושים ואז יהיה על מה לדבר

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו