עיתון מקומי בעיר אשדוד יוצא בכותרת ראשית נגד החרדים ש'כבשו' את הפארקים בעיר בימי חול המועד • תושב העיר: יש מי שמנסה בכוח לפתוח מלחמה בין החרדים לחילונים באשדוד הרגועה

רבים מבני המגזר החרדי נסעו בימי חול המועד עם בני משפחותיהם לבלות בפארקים השונים ברחבי הארץ. באחד המקומונים היוצאים לאור בעיר אשדוד, בחרו לנצל זאת על מנת לנגח את בני הציבור החרדי.

בעיתון "השבוע באשדוד" בחרו לצאת בכותרת מסיתה בעמוד הראשי של העיתון תחת הכותרת "שערוריה, החרדים כבשו את אשדוד", כאשר בכתבה נכתב "אלפי חרדים מגיעים באוטובוסים, מבלים את ימי חול המועד, כמעט בכל הפארקים באשדוד ומותירים אחריהם הרבה לכלוך, זוהמה ועבודה רבה לעובדי הפארקים".

photo_2016-05-05_15-54-50

"נכבשנו", מסית הכתב. "אשדוד שייכת לחרדים. בכל צעד ושעל ברחבי העיר היה ניתן להרגיש ב'תיירים' אבל לא תיירים רגילים, "תיירי החינם". הוא כותב כי "מדובר בנהירה המונית של עשרות אוטובוסים כל יום שמגיעים מערים חרדיות אחרות. מגיעים תופסים מתקנים, מותירים אחריהם הרבה זוהמה ולכלכוך וגורמים לתושבי העיר לא להגיע לשם".

חרדי המתגורר בעיר הסביר לכתב JDN כי בעל העיתון המדובר, ידוע ומפורסם בעיר כאדם השונא את הציבור החרדי. "הוא אינו מסוגל להתמודד עם העובדה שבעיר אשדוד חיים יחדיו בשלום ובשלווה חרדים וחילונים זה לצד זה ומנסה לנצל כל הזדמנות כדי להתנגח בציבור החרדי".