הותר לפרסום כי קצין צה"ל נפצע הערב בפניו מפיצוץ מטען חבלה בכניסה לכפר חיזמא שבצפון ירושלים. מצבו מוגדר בינוני עד קשה הוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים להמשך טיפול רפואי. בהמשך התגלו במקום עוד כמה מטענים. צילום: סוכנות איו"ש

בסריקות שבוצעו בזירת הפיגוע שבו נפצע קצין צה"ל באורח קשה סמוך לחיזמא סמוך לשכונת פסגת זאב שמצפון לירושלים אותרו תשעה מטעני צינור שלא התפוצצו. בנוסף לארבעה מטענים שהתפוצצו והביאו לפציעתו של הקצין. מסתמן כי ארבעה מטעני צינור התפוצצו והביאו לפציעתו של הקצין. במקום נמצאו חמישה מטעני צינור נוספים. המטענים שלא התפוצצו נלקחו להמשך טיפול ונטרול על ידי כוחות הביטחון. יתכן והוטמנו במקום לקראת פיגוע גדול. הנושא כעת בחקירת כוחות הביטחון.

הקצין נפצע הערב בפניו מפיצוץ מטען חבלה בכניסה לכפר חיזמא שבצפון ירושלים. מצבו מוגדר בינוני עד קשה והוא פונה לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים להמשך טיפול רפואי. בהמשך התגלו במקום עוד כמה מטענים. כוחות חבלה של צה"ל פועלים במקום. במקביל כביש 437 נסגר לשני הכיוונים בעקבות פיגוע המטען.

דביר עדני מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בצעיר בהכרה שסבל מפגיעה בראשו. יחד עם מתנדבים נוספים הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשהוא בהכרה. לא איתרנו נפגעים נוספים באירוע".


פיגוע מחסום חיזמא (1)

פיגוע מחסום חיזמא (2)

פיגוע מחסום חיזמא (3)

פיגוע מחסום חיזמא (4)

פיגוע מחסום חיזמא (5)

פיגוע מחסום חיזמא (6)

פיגוע מחסום חיזמא (7)