ח"כ דודי אמסלם:"שייח ראאד סלאח מצפצף על החוק ומוביל צעדה של התנועה האיסלמית שהוצאה מחוץ לחוק כדי לשחרר את אל אקצה מיידי הכובש. פניתי לשר לבטחון פנים כדי לבדוק אפשרות לעצור את צעדת ההסתה".

Sheikh Raed Salah, leader of the northern branch of the Islamic Movement in Israel, speaks to press following the Security Council's decision to outlaw the movement. November 17, 2015. Photo by Basel Awidat/Flash90 *** Local Caption *** ????? ???? ?????? ?? ?????? ???????? ???? ???? ????? ?????? ???????? ???? ???? ????

החל מיום שבת החלה צעדת מחיפה לאל אקצה בהשתתפותו ובחסותו של שייח ראאד סלאח, ראש הפלג הצפוני של התנועה האיסלמית. "השייח סלאח נכלא בתחילת השבוע בגין הסתה לאלימות, עקב נאום שנשא ב-2007 בירושלים ובו השמיע עלילות אנטישמיות וקרא לאינתיפאדה. אנשיו מובילים כעת את מצעד ההסתה בחסות הארגון שהוצא מחוץ לחוק וקוראים לשחרר את אל אקצה מיידי הכובש. בכל יום הם צועדים לעבר ירושלים ומגיעים לריכוזים ערביים. היום, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, הם החלו את הצעדה בעיר לוד וכעת הם בדרכם 'לשחרר את ירושלים מידי הכובש'". אמר.
יו"ר ועדת הפנים ח"כ דוד אמסלם שוחח עם השר לבטחון פנים גלעד ארדן בעקבות פניית ארגון "לך ירושלים" אליו וביקש לבדוק את האפשרות לעצור את צעדת ההסתה.

Photo by Basel Awidat/Flash90