הסתה בהלווית המחבל שרצח את הרב קרישבסקי הי"ד

בניגוד לסיכום שהושג מראש, השתתפו מאות פלסטינים בהלווית המחבל שרצח את הרב קרישבסקי הי"ד לאחר שישראל השיבה את גופתו • השר ארדן הורה לעצור את השבת הגופות

 • "בשעה שמתו מוטל לפניו" נותנים צדקה בעת ההלוויות

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • כנס העמותות של מוטי ויטמן: עכשיו גם העמותה שלך יכולה להצליח בענק

  תוכן מקודם

למרות הסיכום הברור מול משטרת ישראל, לפיה החזרת גופות המחבלים לבני משפחותיהם הינה על תנאי שהלוויות תתקיימנה עם מספר מצומצם של משתתפים, בהלוויית המחבל שרצח את הקדוש רבי ישעיהו קרישבסקי הי"ד, השתתפו מאות פלסטינים.

על פי תיעוד שפירסמו אנשים שהשתתפו בהלווית המחבל שהתקיימה הלילה במזרח העיר ירושלים, מחוץ לבית הקברות התאספו מאות שהסיתו בצעקות "אללה אכבר" ו"בדם ואש נפדה את פלסטין".

בעקבות הפרסום הורה השר לביטחון פנים גלעד ארדן לעצור את החזרת גופות המחבלים ממזרח ירושלים. השר ארדן אמר: "נחשפתי כעת לתמונות המקוממות מההלוויה הלילה במזרח ירושלים, שבה הופרו תנאי המשטרה וההתחייבויות של משפחת המחבל, ונערכה הלוויה מרובת משתתפים עם קריאות להסתה ותמיכה בטרור. משפחות המחבלים שיקרו לבג"ץ, לאחר שהתחייבו לעמוד בדרישות המשטרה וחבל שבג"ץ האמין להן, ולחץ על המשטרה למסור את הגופות עד הרמדאן".

הוא הבהיר כי הנחה מיידית את המשטרה לעצור את החזרת גופות המחבלים. "אני מקווה שבג"ץ ייחשף גם כן לתמונות ההסתה שאסור שייקרו בשום מקום ובטח לא בירושלים בירת ישראל".

כזכור, המחבל, אבו ג'מל, עובד בזק, ביצע פיגוע דריסה ודקירה ורצח את הרב ישעיהו קרישבסקי מירושלים. הוא דרס נוסעים בתחנת אוטובוס באמצעות רכב החברה ולאחר מכן יצא ממנו והחל להכות פצועים בגרזן עד שנורה על ידי מאבטח.

3 תגובות

אסור היה לשים שם פצצה

הורה לעצור..
עד להודעה חדשה….!

קרישבסקי חי וקיים

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן