בלי גבולות: המיסיון פשט על שכונה חרדית בבית שמש

תושבי מודיעין הופתעו לגלות בלונים בעלי מסר מיסיונרי שנקשרו לרכביהם בשעות הלילה • במקביל, עברו מיסיונרים מדלת לדלת בשכונות חרדיות בבית שמש והציעו חומר מיסיונרי במסווה חומרי הסברה תורניים
 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

לפני למעלה משבועיים התריע ארגון יד לאחים, על בסיס מקורות בתוככי הקהילות המיסיונריות, כי אנו עומדים לפני תחילתו של קמפיין מיסיונרי רחב היקף שאליו גויסו במיוחד קבוצות מיסיונריות-נוצריות מחו"ל.

לא חלפו אלא ימים אחדים ותושבי ערים שונות גילו כי מיסיונרים רבים עומדים בצמתים ובגשרים מרכזיים על צירי התנועה כשהם פורשים שלטים בעלי מסר מיסיונרי מובהק בניסיון להפיל יהודים תמימים ברשתם. פעילי יד לאחים קידמו את פניהם עם פעילות הסברה שקראה לעוברים ולשבים שלא ללכת שבי אחר הפרסום מוליך השולל.

לפי ידיעות המגיעות מהשטח, מתמקדים המיסיונרים ביומיים האחרונים בעיקר בערים בית שמש ומודיעין. היום בשעות הבוקר הופתעו תושבי שכונות רבות במודיעין לגלות בלונים שנקשרו לרכביהם במהלך הלילה. על הבלונים הודפס מסר ומספר טלפון של מוקד מיסיונרי ליצירת קשר. התושבים שזעמו על ההתגרות המיסיונרית שפוגעת ברגשותיהם, עברו בכל הרכבים וניקבו את הבלונים עם סיכות שבידיהם.

כמו לא היה די בכך, עליית מדרגה בהתגרות המיסיונרית נרשמה גם בבית שמש. תושבים חרדים נחרדו לגלות כי מיסיונרים עוברים מדלת לדלת ומחלקים חומרים מיסיונרים שנראים כחומרי הסברה תורניים. פעילות זו התמקדה בשכונות רמה ב', רמה ג', קריית בעלזא ויפה נוף.

ביד לאחים מעלים על נס את שיתוף הפעולה וההירתמות של הציבור הרחב לבלימת הקמפיין המיסיונרי. בארגון מספרים כי בכל יום בשבועיים האחרונים, החל משעות הבוקר המוקדמות, מציפים עשרות טלפונים את מוקד החירום של יד לאחים ויהודים טובים מבקשים להעביר מידע מדויק על מיקומם של המיסיונרים. המידע הזה מאפשר לצוותי יד לאחים המוזנקים למקום לא לבזבז זמן מיותר ולהגיע מיידית הישר למוקדי הפעילות המיסיונריים.

כתבות קשורות

2 תגובות

 1. גם במודיעין עילית, בשכונת ברכפלד, חולקו עלונים שנראים תורניים בתיבות הדואר, הכל כתב בכתב רש"י. ומופיע מספר טלפון של ה'רב' לא כשר…

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן