אם התינוק שנשכח ברכב ונפטר בראיון מצמרר: "אני רוצה את המתנה הזאת שהקב"ה נתן לי ולקח לי, אני רוצה אותה בחזרה, ואי אפשר להחזיר את זה. אני רוצה לקוות שזה המקרה האחרון"

קורע לב: 48 שעות אחרי פטירתו הטראגית של הפעוט אליה ויינגוט ז"ל, מגוללת אמו את השתלשלות האירועים ומספרת על הכאב הגדול וההתמודדות הקשה.

"אני רק חושבת שכמה שנשמור על הילדים שלנו, ואני בטוחה שכל הורה עושה את המירב בשביל הילדים שלו. וצריך להבין שכל מה ששומעים אצל אחרים להגיד לי זה לא יקרה.. אי אפשר להאמין. הקב"ה לוקח את הטובים, אני רוצה את המתנה הזאת שהקב"ה נתן לי ולקח לי, אני רוצה אותה בחזרה, ואי אפשר להחזיר את זה. אני רוצה לקוות שזה המקרה האחרון. הילד שלי אמר לי שאני אהיה חזקה ושהמשיח יבוא", דברי האם בראיון ל'קול ברמה'.

האם הוסיפה: "הכי קל זה ליפול ולהגיד אני רוצה להיות איתו למעלה. אבל אני חייבת להיות חזקה, יש לי עוד ילדים והם נותנים לי את הכח".

ואילו בראיון ל'גלי צה"ל' אמרה האם: "לא חושבת שאפשר לעכל את זה בחיים…כל דקה מחדש אני מדמיינת שהוא אולי נמצא אצל מישהי, אצל בייביסיטר ושהוא עוד מעט לחזור, אבל זה לא קורה זה באמת קשה".

במהלך הראיון היא ביקשה להבהיר כי אין לה טענות כלפי בעלה ששכח את התינוק ברכב. "אין לו מקום להאשים את עצמו, הוא אדם מאוד אחראי. השומר בכניסה לגן בעצמו אמר שהוא כל בוקר רואה איך הוא חוגר את הילדים ואיך הוא לוקח אותם בשמחה לגן והוא אומר שזה פשוט לא נתפס…אני הייתי בית, הוא עלה רק לקחת משהו לרדת חזרה, הוא היה צריך לעשות סידורים הוא פשוט עלה ואמר "אני אנוח חצי שעה" ונרדם לשלוש שעות. כשהוא ירד ב-12 חזרה לעבודה כבר מרחוק, מהכניסה לבניין הוא קולט את הילד ישן שם באוטו".

עוד הוסיפה האם: "אני בטוחה שכל ההורים דואגים לילדים שלהם, שהם רוצים שהילדים שלהם יגיעו בשלום הביתה. שכל הורה שומר הכי טוב על הילדים שלו אני בטוחה שהוא אוהב את הילד שלו אהבת נפש, אבל יש דברים שלא בשליטתנו ולא בידיים שלנו כי בעלי כל מי שיעיד הוא בן אדם אחראי והוא אובססיבי לילדים".