"נתניהו וליברמן נסחפים אחרי הפופוליזם של השמאל הקיצוני"

ח"כ ישראל אייכלר: "נתניהו, ליברמן וראשי הימין, מתאגרפים על גבם של החרדים. הקהל המשולהב יריע אף יצריח למי שיכה חזק יותר ומהר יותר ב'מושקה' היהודי"

יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ ישראל אייכלר, גינה בחריפות את הפגישה שקיים ראש הממשלה בנימין נתניהו עם כנופיות השסאים, המסיתים את ההמון נגד לומדי התורה. לדבריו, כמו בפרשת 'הדרת נשים', כך גם בנושאי 'בני הישיבות', מתייצב ראש הממשלה לצד אויבי היהדות.

זאת, בשעה שהוא מכהן בתפקידו למעלה משלש שנים בכוחם של החרדים, על בסיס ההתחייבות לא לפגוע ואף להבטיח את עצמאות החינוך החרדי ודאגה לדיור לזוגות צעירים ובראש וראשונה המשך לימודיהם של בני הישיבות, בלי הפרעות בג"צ ושאר שונאי התורה ולומדיה.

עוד באתר:

[postim]

הוא הדבר לגבי יו"ר ישראל ביתנו השר אביגדור ליברמן, שקיבל את משרד החוץ ושורה של תיקים נוספים, בתמיכת החרדים. ליברמן חתום על ההסכם הקואליציוני, והוא מחייב גם אותו.

אייכלר הזהיר את ראש הממשלה, כי "שישים וארבע שנים מנהיגים חילונים אחראים, לא נסחפו אחר הפופוליזם של קיצוני השמאל נגד בני הישיבות. גם נתניהו צריך לדעת כי לא תהיה תפארתו על דרך הפופוליזם האנטי דתי, שתפוס כבר בידי השמאל".

לדבריו, "הממשלה לא עמדה בהתחייבויותיה בעניין הדיור ולא בענייני תעסוקה וצברה מיליארדי דולרים בבנק ישראל, ממסים שעשקה מן הציבור. הממשלה מנסה להטות את הזעם הציבורי הצפוי במחאות הקיץ מנושאי כלכלה, נגד היהדות הנאמנה. זאת שיטה צארית ידועה: 'הכה את היהודי והצל את רוסיה'.

"אם בעבר היו נושאי דגל ההסתה נגד הציבור החרדי מוקעים אל מעבר לגדר השמאלית קיצונית, היום מתאגרפים נתניהו, ליברמן וראשי הימין, על גבם של החרדים. הקהל המשולהב יריע אף יצריח למי שיכה חזק יותר ומהר יותר ב'מושקה'. הוא יזכה לקולות הבוחרים היושבים באצטדיון הרומאי ומתענגים למראה הסכינים הננעצים בגבם של החרדים בזירה הפוליטית".

לסיום אמר ח"כ אייכלר, כי גם אם נתניהו וליברמן רוצים בחירות, אין לאפשר להם לעשות חיל ברמיסת כבודם של לומדי התורה".

סיעת יהדות התורה תתכנס לדון בתגובה הנדרשת על הצטרפות הממשלה לגל ההסתה, נגד לימוד התורה שהיא יסוד קיומו של עם ישראל. הסיעה תפעל לפי הוראותיהם של גדולי ישראל שליט"א לטיפול במשבר הנוכחי.

2 תגובות

הגיע הזמן לעשות משהו בנידון

מוזר, שסאי"ם נגד חרדים??

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו