מחאת השר לשעבר – התפטר מקק"ל בשל העברת תקציבים לרפורמים בניגוד לנהלים

במכתב ששלח עוזי לנדאו ליו"ר הקרן ח"כ לשעבר דני עטר ובו הודיע על התפטרות מתפקידו בארגון, מאשים לנדאו כי "התנהלותך מפרה את עקרונות השקיפות והמנהל התקין, ובכלל זה הפרת הנחיה מפורשת שלא לאשר תקציב ישיר לגופים שלהם נציגים בדירקטוריון" כשהוא מכוון לארגוני הרפורמים והקונסרבטיבים

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

השר לשעבר עוזי לנדאו התפטר היום מתפקידו כיו"ר עמית בקק"ל.

לנדאו שהכריז על םרישה מפעילות פרלמנטרית לקראת הבחירות האחרונות, מונה לכהן כיו"ר עמית בקרן הקיימת לישראל.

במכתב חריף ששיגר הבוקר ליו"ר קק"ל דני עטר, מתח עליו לנדאו ביקורת חריפה וטען כי אינו יכול עוד לתת בו אמון.

בסביבת לנדאו מציינים את הנימוק הרשמי להתפטרותו, והיא העברת כספים לזרמים הרפורמיים והקונסרבטיביים שנטלו חלק בישיבת הדירקטוריון תוך מה שהוא מכנה "הפרת עקרונות השקיפות והמנהל התקין", שעל פיהם אין להעביר תקציב ישיר לגופים להם נציגים בדירקטוריון.

"הגעתי למסקנה שאין עוד בידי כל אפשרות להצליח בתפקידי תחת הנהגתך. בתום היכרות קצרה של מספר חודשים איתך מסקנתי היא שאיני יכול לתת בך אמון כמי שיוביל את הקק"ל לקידום חזונה ומטרותיה", ציין לנדאו במכתבו.

לנדאו האשים "התנהלותך מפרה את עקרונות השקיפות והמנהל התקין, ובכלל זה הפרת הנחיה מפורשת של יו"ר ועדת הביקורת של קק"ל השופט שטורזמן, שלא לאשר תקציב ישיר לגופים שלהם נציגים בדירקטוריון".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell