האמא פרצה בבכי: "הלל ישנה בשלווה – והמחבל בא ודקר אותה"

רינה אריאל, אמה של הנערה הלל יפה אריאל הי"ד אמרה בכאב: "קרית ארבע שלנו היא עדיין מקום שאפשר לחיות בו ולא למות בו" • "היא ילדה חכמה עם מידות טובות, וזה כאב גדול"

הרצח המחריד של הילדה בת ה-13.5 כאשר ישנה הלילה על מיטתה בביתה על ידי מחבל ערבי שנכנס אל תוך הבית: האמא, רינה אריאל, ספדה לביתה הלל יפה אריאל הי"ד לפני יציאתה מבית החולים שערי צדק.

"הבת שלי פשוט ישנה, שלווה, רגועה, היא היתה שמחה, בא מחבל במיטה שלה בתוך קרית ארבע, ורצח אותה", סיפרה האם תוך שהיא פורצת בבכי. "אני לא אומרת כלום, אני רק מבקשת שכל אחד יתבונן בכאב, אני מבקשת שכל אחד יבוא לנחם, לחזק, להגיד שקרית ארבע שלנו היא עדיין מקום שאפשר לחיות בו ולא למות בו".

מהמשפחה נמסר כי הלל יפה אריאל, הנערה בת ה-13 שנרצחה הבוקר בפיגוע בקריית ארבע, תובא למנוחות בשעה 18:00 בבית העלמין בחברון. ההלוויה תצא מבית המשפחה בקריית ארבע.

יוחאי דמרי, ראש מועצת הר חברון, הגיב לפיגוע הרצחני בקריית ארבע הבוקר שבו נרצחה הילדה הלל יפה אריאל והיא רק בת 13 וחצי בלבד. "בבוקר בה נרצחת ילדה בת 13 במיטתה בעשרות דקירות סכין אל לנו להחריש. ביצת הטרור באזור חברון מחייבת טיפול צבאי מעמיק וחסר פשרות".

לדבריו, "הר חברון חייב לצמוח מיידית – לפני הכל זה צריך לקרות כי זה הבית שלנו. אני קורא למדינת ישראל להחיל מידית את החוק הישראלי באזור ולגדוע את תקוותם של המחבלים לגירוש יהודים בחבל זה ובישראל כולה . זו מכת המוות לטרור המשתולל ולהזיית הרצח של בני עוולה אלו".

עוד בנושא:

הפיגוע בקריית ארבע: נקבע מותה של הילדה שנדקרה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן