ח"כ לשעבר פואד בן אליעזר עבר ארוע מוחי

בשבוע האחרון קבע ביהמ"ש כי על פואד להתייצב לדיונים בעניינו בביהמ"ש חרף מצבו הרפואי הרגיש, השופט הזהיר כי אי התייצבות עלולה להוביל את ביהמ"ש לקבל החלטות בהתאם

בצל הדיונים התכופים בביהמ"ש בהליך המשפטי המתנהל נגדו ובצל דרישות פרקליטיו להבנה מצד גורמי אכיפת החוק (הפרקליטות וביהמ"ש) באשר למצבו הרפואי המדרדר, עבר היום השר וח"כ לשעבר בנימין בן אליעזר ארוע מוחי קל במהלך שהותו בבית החולים "אסף הרופא" לצורך טיפול דיאליזה, בשל מחלת הכליות ממנה הוא סובל.

בן אליעזר שסובל ממחלת כליות ובעבר אושפז במצב קשה והיה נתון בסכנת חיים, טוען בתקופה האחרונה באמצעות פרקליטיו כי מצבו הרפואי מונע ממנו להתייצב לדיונים המתנהלים נגדו בביהמ"ש. לפני ארבעה חודשים החליט היועץ המשפטי לממשלה לדחות את בקשתו של בן אליעזר לעיכוב ההליכים הפליליים נגדו.

ביהמ"ש קבע בתגובה לבקשת פרקליטיו: "לאחר שבחן את מכלול נסיבות העניין, לרבות חומרת המעשים המיוחסים למר בן אליעזר, נסיבות ביצועם והאינטרס הציבורי בקיום ההליך, לא מצא היועץ המשפטי לממשלה כי יש במצבו הרפואי, שהיועץ המשפטי לממשלה איננו מקל בו ראש, ובנימוקים שפורטו בבקשה מטעמו כדי להצדיק את עיכוב ההליכים הפליליים בפרשה.

פלאש 90

פלאש 90פלאש 90

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *