שוב: אזרח ישראלי חצה את הגבול אל תוך רצועת עזה

צה"ל הודיע כי זיהו בשעות הצהריים צעיר בדואי חוצה את הגבול לעבר רצועת עזה • מדובר בצעיר השלישי בשנתיים האחרונות • האם גם מעזה יכולים לחדור כך בקלות לישראל?

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

אזרח ישראלי זוהה בצהריים כשחצה את הגדר לכיוון רצועת עזה. כך נמסר מדובר צה"ל. האירוע, שבמסגרתו חצה הצעיר הבדואי את הגבול, נמצא בבדיקת כוחות הביטחון והנסיבות אינן ברורות לפי שעה.

על פי הידוע, הוא חצה את הגדר במרכז הרצועה, וככל הנראה טיפס על הגדר במהירות. התצפיות זיהו אותו והקפיצו כוחות מחטיבת גבעתי, שאחראים לגזרה – בקרבת נחל הבשור, בגזרה המקבילה לעיירה הפלסטינית חאן יונס.

לא ידוע מה עלה בגורלו, אך ייתכן וכקודמיו, גם הוא נפל לידיהם של אנשי החמאס. יצויין כי מול האיזור בו חצה את הגבול, מפעיל ארגון הטרור העזתי רצועת ביטחון משלו הכוללת ציר מערכת ומוצבי ביטחון שוטף.

מדובר באזרח השלישי שהגיע בשנתיים האחרונות לרצועת עזה באופן עצמאי. בספטמבר 2014 חצה את הגדר אברה מנגיסטו, תושב אשקלון בן 28 הלוקה בנפשו, ומאז על פי דיווחים שונים הוא מוחזק בידי ארגון חמאס. שלושה חודשים לפני כן, הישאם א-סייד, תושב הפזורה הבדואית הלוקה גם הוא בנפשו, חצה את הגבול.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell