הוריו של הדר גולדין ז"ל: "שנתיים ל'צוק איתן' והבנים נשכחו ברפיח ובסג'עייה"

לקראת האזכרה לחללים אשר נפלו במהלך מבצע צוק איתן אומרים הוריו של החייל הנעדר "בשבועות האחרונים גילינו שממשלת ישראל לא עושה כל שביכולתה על מנת להחזיר את הבנים"

לקראת האזכרה לציון שנתיים לנפילתם של חללי מערכת "צוק איתן" משפחת גולדין מתחה היום שוב ביקורת על טיפול הממשלה בהחזרתם לישראל של אורון שאול והדר גולדין הי"ד.

הוריו של הדר, שגופתו נפלה בשבי החמאס בסיום מבצע "צוק איתן" הביעו את אכזבתם: "עייפנו מהמילים הריקות מתוכן והאמירות החלולות של ממשלת ישראל שטוענת שהיא עושה כל שביכולתה על מנת להחזיר את אורון והדר לקבר ישראל".

"אנחנו מציינים כעת שנתיים לאחר מערכת 'צוק איתן' והמעשים של הממשלה מוכיחים שהבנים נשכחו ברפיח ובסג'עייה. בשבועות האחרונים דווקא גילינו שממשלת ישראל לא עושה כל שביכולתה על מנת להחזיר את הבנים. קיימים מנופים בינלאומיים רבים על עזה שממשלת ישראל לא מפעילה כדי למצוא פתרון להבאת אורון והדר לקבר ישראל".

ההורים הוסיפו בפנייה לראש הממשלה ולשר הביטחון: "אנו מצפים שבמלאת שנתיים לסיום מערכת 'צוק איתן' ייקחו ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הביטחון אביגדור ליברמן, וממשלת ישראל כולה אחריות לגורלם ולהשבתם של אורון והדר".⁠⁠⁠⁠

כזכור, לפני כחודש לאחר שנפגשה המשפחה עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אבירם שאול, אחיו של אורון שאול פנה לרה"מ במכתב חריף: "תודה שצפצפת עלינו שנתיים שלמות, שנתיים שלמות שבהם לא פצינו פה, שנתיים שלמות שבהם נתנו לך ולכל הסובבים אותך יד חופשית מבלי להתערב ויותר מזה גם מבלי לדעת דברים שלפעמים גם דרשנו לדעת אך בשביל המטרה הקדושה ויתרנו, ויתרנו לא פעם ולא פעמיים".

בסיום המכתב הבהיר האח כי משפחתו תמשיך במאבק להשבתו של אורון שאול: "אז אם אתה חושב שעוד פעם נוותר, או עוד פעם נהיה בשקט עוד איזה שנתיים, אז אני מודיע כאן ועכשיו אנחנו נהפוך אבן אבן במדינה הזאת, ואם היא תהיה כבדה נרים אותה עם שופל, הפסקנו לוותר, הפסקנו לשתוק, הפסקנו להיות משפחה 'אצילה', רצינו באמת שרצינו, רצינו להראות שיש דרך אחרת, דרך שונה, דרך שקטה, דרך שעוד לא הכירו כאן כדי להחזיר את הבנים הביתה. כן נכון עוד פעם טעינו, אבל מזל שיש אותך, הצלחת להסביר לנו יפה מאוד שטעינו. לא ננוח ולא נשקוט עד שנחזיר את אורון הביתה".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *