התאונה בצומת פורדיס • "נהג תחת השפעת אלכוהול ומחק משפחה"

הוארך ביומיים מעצרו של כאמל דיאב, נהג המשאית שהתנגש ברכב של משפחת נעים וגרם למותן של האם, בתה ואחותה • המשטרה חושדת כי הוא נהג תחת השפעת סמים, חצה באור אדום וניסה לברוח מהזירה • "רק תקלה גרמה לו לעצור בצד הדרך"

התאונה הקטלנית בצומת פורדיס: בית המשפט האריך הבוקר ביומיים את מעצרו של כאמל דיאב, נהג המשאית שהתנגש אמש ברכב בצומת פורדיס וגרם למותן של אם, שתי נשים ותינוקת. החשדות העומדים נגד דיאב הם הריגה, נהיגה בקלות ראש, התנהגות הגורמת נזק, נהיגה ברמזור אדום, נהיגה תחת השפעת סמים, גרימת חבלה של ממש ונהיגה ברכב ללא ביטוח.

לאחר דברים אלו, עלה הנהג לדוכן העדים על מנת לענות לשאלות חוקר המשטרה. "יש לנו סרטון שמצתעד את התאונה ואינדקציות כי הוא עבר באדום", הצהיר החוקר. לדבריו של החוקר בידיו עדויות של עדי ראייה תומכות בכך ובדיקת הרכב הפרטי שנפגע בתאונה לא מעלה שעבר באדום או שהיו בו תקלות מכניות.

על פי המשטרה, המשאית המשיכה בנסיעתה מרחק של כ-300 מטרים בטרם נעצרה – וגם זאת רק בשל תקלה. נגד הנהג הפוגע אף עומד חשד שנהג ברכב הכבד בעת שהיה תחת השפעת סמים.

בכניסה לדיון הדף הנהג את הטענות נגדו וציין כי הוא אינו זוכר דבר. בנוסף הוא ביקש לשלוח תנחומים למשפחה.

בתוך כך, הותרו לפרסום שמות ההרוגות בתאונה הקשה: אנג'ליק נעים, בת 32 במותה; קלואי נעים, בת שנתיים במותה; אולגה אשקר, בת 38 במותה. בעליהן של אנג'ליק ואולגה נפצעו.

מחריד: האם, הבת והדודה נהרגו בתאונה • הנהג הפוגע נעצר

כזכור, תאונת דרכים קשה התרחשה הלילה בכביש 4 סמוך לצומת פורדייס, כאשר משאית התנגשה ברכב פרטי בו נסעו חמשה בני משפחה שהיו בדרכם לביתם ביפו בעת ששבו מחתונה בצפון.

אחת הנשים נהרגה במקום ואילו האשה הנוספת והתינוקת אותרו במקום כשהן ללא דופק ונשימה, הן פונו לבית החולים במצב אנוש שם כאשר כל הדרך נעשו בהן פעולות החייאה אולם למרבה הצער נקבע מותן בבית החולים.

בזירה אותרו עוד שני נפגעים ברמות פגיעה שונות, כאשר מדובר בבעליהן של הנשים שאחד מהם חולץ מהרכב טרם פינויו לבית החולים, באמצעות כוחות כיבוי שהוזעקו למקום.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *