"רוב הנוסעים היו חסידי ברסלב; קראנו תהילים והתפללנו"

הדרמה במטוס בדרך לקייב: נוסעים שהיו על במטוס משחזרים את רגעי האימה: "התפתח סוג של הווי במטוס. אחדים קראו תהילים, אחרים שרו והיו כאלה שנתנו צדקה" • וגם: הפיצוי שהעניק החברה לנוסעים המבוהלים

סוף טוב הכל טוב: לאחר סיום הדרמה הגדולה בליל אמש בנתב"ג סיפרו הנוסעים שיתפו הנוסעים את כלי התקשורת במה שהתרחש בתוך המטוס עצמו. "כמה שניות אחרי ההמראה שמענו פיצוץ שלא הבנו מהו, אבל לא התייחסנו לזה. כעבור בערך שעה שמנו לב שאנחנו עדיין חגים מעל תל אביב והבנו שמשהו לא בסדר", סיפרה ל'וואלה!' אחת הנוסעות לאוקראינה..

היא הוסיפה לשחזר: "עדיין לא אמרו לנו כלום ובשלב מסוים אחת הנוסעות הצליחה להתחבר לאינטרנט ואמרה שבישראל דיווחו שהתפוצץ צמיג במטוס, והבנו שזה כנראה מה ששמענו בהתחלה…אנשים התחילו לדבר על הבעיות בטיסה והקברניט אמר לנו בקול רגוע שיש תקלה, אבל שלא צריך להילחץ ושיהיה בסדר. הוא אמר שהתקלה לא מסוכנת ושנחזור בשלום לישראל, שם כבר מחכים לנו".

דרמה בנתב"ג: מטוס איבד גלגל ונחת נחיתת חירום • תיעוד

ואיך הגיבו הנוסעים להתרחשויות? "הם הפתיעו והאווירה במטוס הייתה טובה…אנשים לא כעסו על אף שהודיעו לנו על התקלה רק אחרי שעה. התפתח סוג של הווי במטוס, חלק מהאנשים אמרו תהילים, אחרים שרו שירי חיזוק. אישה אחת אפילו עברה בין האנשים והציעה להם לתת צדקה".

על ההתנהלות של צוות המטוס היא אומרת: "אמרו לנו שכבר עם הנחיתה יחכו לנו אנשים וצוותים. רק כשנחתנו פתאום הבנו את גודל הדרמה שהייתה בישראל ושאנחנו בכותרות. כולם התקשרו לשאול מה שלומנו ואם הכול בסדר, אבל הייתה נחיתה סבירה".

היא מספרת כי חברת UP פיצתה את הנוסעים בארוחה במסעדה לבחירתם בדיוטי פרי. לדבריה, החברה הציעה טיסה חלופית שיצאה בארבע לפנות בוקר, אולם היא העדיפה שלא לטוס. "הרוב נהגו אחרת", היא מציינת.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *