כתב אישום הוגש היום נהג הנהג אשר פגע בילד חרדי בן 6 בצומת בר אילן ונמלט מהזירה • כתב האישום מגולל את פרטי התאונה ומאשים את הנהג הפוגע בסדרת עבירות חמורות

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום כתב אישום נגד דוד עמר, בן 21 מירושלים, בגין עבירות של הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה בקלות ראש או ברשלנות ועקיפה לפני מעבר חצייה.

לפי כתב האישום, עמר, שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה, נהג ביום שישי האחרון בשעת ערב, ברכב יחד עם אחיו וחבר נוסף. כשהגיע לצומת בר אילן מכיוון שדרות גולדה מאיר, הוא עקף במהירות רכב אחר שעצר לפני מעבר החצייה.

הרכב אותו עקף, עצר על מנת לאפשר לילד בן השש לחצות את הכביש בבטחה, אך עמר עקף אותו בדהרה ופגע בילד בעת שחצה את הכביש. צפו בתיעוד מהתאונה המחרידה:

בכתב האישום מתואר כי הקטין הועף באוויר והוטח על הכביש. לאחר הפגיעה, עמאר עצר את הרכב, יצא ממנו והבחין בקטין מוטל הכביש ופצוע בראשו, מיד אחר-כך חזר לרכבו והמשיך בנסיעה מהירה תוך שהוא נמלט מזירת התאונה.

בעקבות המכה שקיבל, הובהל הקטין לבית החולים הדסה עין כרם כשהוא סובל מחבלות בראשו ובאזורים נוספים בגופו, הוא אושפז לטיפול וקיבל טיפול ללחץ תת גולגלתי מוגבר.

בכתב האישום נכתב כי "הנאשם היה מעורב בתאונה שבה נגרמה לאדם חבלה חמורה, ולא עצר או הזעיק עזרה. זאת, כאשר הוא נוהג ברכב אף שמעולם לא הוציא רישיון נהיגה, ללא פוליסת ביטוח, תוך נהיגה בקלות ראש או ברשלנות".