"באשדוד תמצאו את הקו המאחד, תדלגו על קמפיין ההסתה"

אבי אמסלם, חבר מועצת העיר אשדוד מסיעת ש"ס מגיב לכתבת ההסתה במקומון אשדודי שנחשף כאן בJDN ומציע לדלג על ניסיונותיהם של אישים שונים לעשות קמפיין על גב החרדים

התגובה להסתה: חבר מועצת העיר אשדוד מסיעת ש"ס, אבי אמסלם, אומר בתגובה לכתבת ההסתה במקומון אשדודי נגד החרדים כי באשדוד ניתן למצוא את הקו המאחד בין חרדים לחילונים.

"תושבים יקרים וכל עמך בית ישראל באשר הם", כתב אמסלם. "אני מזמין אתכם להינות מהדברים היפים של העיר אשדוד: מהפארקים, מחופי הים, מאירועי התרבות ומהדברים הטובים של העיר".

"פה תמצאו את הקו המחבר והמאחד ולא המפריד חילונים דתיים וחרדים כאחד, המלצה שלי תדלגו על ההסתה ועל הנסיונות של אנשים לעשות קמפיין על גבם של אוכלוסיות ומגזרים שלא לפי השקפת עולמם ותגיעו לראות פעילות מגוונת ומבורכת ולהיות חלק ממנה כי אחים כולנו ובני עם אחד אנחנו".

כזכור, הבוקר פורסם כאן באתר כי מקומון פופולארי בשם 'השבוע באשדוד' יצא השבוע בכותרת ראשית בה נכתב: "החרדים כבשו גם את רצועת החוף", כשבכותרת המשנה נכתב, בין היתר: "אלפי חרדים מגיעים בכל יום מחוץ לעיר. התוצאה: לכלוך רב, זוהמה וזעם של תושבי העיר".

להלן מספר "פנינים" שהובאו בכתבה עצמה: "החרדים באשדוד, שכמעט השלימו את ההשתלטות על החלק המזרחי ברובעים שלמים כמו ג' ו' ח' וט', בדירות מגורים ומוסדות ציבוריים עברו לחלק המערבי: לרצועת החוף. זה החל כבר לפני כמה שנים, שפארק אשדוד ים נכבש לגמרי בימי החופש והחגים על ידי החרדים והמשיך לחוף מיעמי בפארק ה'פיראטים' ופארק לכיש. הם באים בהמוניהם ומותירים לכלוך רב".

"חבר האופוזיציה במועצת העירייה עו"ד נעים שומר זועם אף הוא: "החרדים מבקשים להתרחק מפארק אשדוד ים ואני מצטרף אליהם וקורא לציבור החרדי להדיר את רגליו מהפארק ולעיריית אשדוד להרבות באירועים כאלה לכל המשפחה מילדים, בני נוער ובוגרים. מעבר לגיחוך שדבריהם בכתבה בעיתון החרדי "בכותרות" מעלים באדם חילוני כמוני, אני צופה מהניסיון שלנו בעבר שהם ינסו להשתלט על הפארק. החרדים מתנהלים בשלבים ובצורה מסודרת. היום קוראים לציבור להדיר רגליים, מחר ידרשו לקבל ימים נפרדים רק לחרדים עם פעילות שלהם. זאת אני למד על סמך העובדה שיש להם ימים נפרדים בחוף הים ולאחרונה דרשו וקיבלו ימים נפרדים בבריכת "בית לברון". לכן, אני חושש שהשלב הבא הם ידרשו להקצות להם ימים נפרדים בפארק עם פעילות נפרדת לחרדים. כלומר ההשתלטות של חרדים על העיר אשדוד תעלה מדרגה. לא רואים את הסוף כי לתיאבון שלהם אין גבול. אני קורא לציבור הכללי לפקוד בהמוניו את הפארק, לעשות אירועים ואת ענייניו ולא לתת לאף אחד למנוע מהם את החופש"".

"באים בהמוניהם ומשאירים לכלוך": מסע הסתה נבזי כנגד החרדים באשדוד

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *