הערבי ופעיל השמאל התעסקו עם המתנחל הלא נכון

זה התחיל בפרובוקציה מתוכננת ומוסרטת בעיצומה של השבת, נמשך בעירנות שגילה עורך הדין איתמר בן גביר ויסתיים - ככל הנראה - בחקירת משטרה • לסיפור המלא

ערבי תושב חברון ופעיל השמאל ביקשו לעשות פרובוקציה בצהריים (שבת) בחברון, אך נתקלו במתנחל הלא נכון מבחינתם

תחילת האירוע, לאחר סיום התפילה במערת המכפלה צעדו מספר יהודים ביניהם עו"ד איתמר בן גביר ממערת המכפלה לגבעת האבות. בשלב מסויים עמד ערבי תושב חברון והחל לקלל את עורך הדין בן גביר קללות גסות. בן גביר התקרב והבחין בצלמת פעילת שמאל עומדת על גג בית סמוך ומסריטה את האירוע וממתינה לתגובת בן גביר. בשלב זה ביקש בן גביר משוטרי מגב לקחת את פרטי הערבי על מנת שיוכל להתלונן עליו.

במוצאי השבת ניגש בן גביר והגיש תלונה במשטרה בתלונתו אמר בן גביר כי הערבים ואנשי השמאל עברו עבירה של התנהגות פסולה במקום ציבורי בכך שביקשו ליצור מהומה, והפרו את השלום או עשו מעשה שעלול להוביל להפרת השלום. העורך דין סיפר כי מדובר במדיניות קבועה ושיטתית של פעילי השמאל הקיצוני אשר יוצרים מהומה ומסריטים את הדברים כדי לתעד את התגובה ולאחר מכן להציג את האירוע בצורה ערוכה ומגמתית מאיך שהתחיל. בן גביר ציין כי גם כנגד חיילי צה"ל מתנהל מסע כזה וגורמים שונים מגיעים לעבר החיילים מקללים אותם, תוך שהחיילים נותרים חסרי אונים ואף לא מודעים לחוק המאפשר להם לעכב את המקללים בגין עבירה של העלבת עובד ציבור במילוי תפקידו.

העורך דין ביקש מהמשטרה גם לקבל לידיו את פרטי הערבי על מנת שיוכל להגיש תביעה אזרחית נגדו.

אחד השוטרים שהגיע למקום אמר כי הערבים ואנשי השמאל "נתקלו הפעם במתנחל הלא נכון", והוא מעריך שהסיפור הזה יעלה למקלל בחקירת משטרה.

[bsa_pro_ad_space id=19][bsa_pro_ad_space id=35]

4 תגובות

מה זה המחיר של "חקירת משטרה" ???

עכשיו בע"ה יידע וילמד כל "מתנחל" וכל חייל איך להתנהג עם הערב רב השמאלניים שר"י

אין על איתמר!

פששש… יעלה לו בחקירת משטרה… מסכן

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[bsa_pro_ad_space id=20]