ארבעה נערים נעצרו בישיבה בנחליאל • "השוטרים הפעילו אלימות רבה"

כוחות גדולים של משטרה פשטו הבוקר על ישיבה בישוב נחליאל שבבנימין, ביצעו מעצרים בחשד לפגיעה ברכוש פלסטיני • 'חוננו': "השוטרים פצעו מספר תלמידים" • במשטרה מכחישים

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

כוחות משטרה גדולים פשטו הבוקר (ב') על ישיבה בישוב נחליאל, עצרו ארבעה קטינים ופצעו תלמידים.

על פי הדיווחים שהגיעו לארגון חוננו, הכוחות, שכללו את בלשי היחידה לפשיעה לאומנית במחוז ש"י וכן כוחות יס"מ, הגיעו בסביבות השעה 7:00 בבוקר לישיבה והחלו לבצע מעצרים של תלמידים כבני 14 הלומדים בישיבה, חלקם ככל הנראה באמצעות צווי מעצר, אך חלק מהעצורים נעצרו ללא שהוצגו צווים בעניינם. צוות הישיבה דיווח על אלימות קשה שהפעילו השוטרים ומספר תלמידים שנפצעו.

בסביבות השעה 9:30 עזבו הכוחות את הישוב לאחר שעצרו ארבעה תלמידים. אחד העצורים נחבל בצורה קשה בפניו ודיווח כי בלש משטרה הטיח את ראשו באבנים. השוטרים מנעו מחובש תושב הישוב לטפל בקטין הפצוע.

בארגון חוננו מציינים כי שניים מהקטינים שנעצרו באמצעות צו מעצר עוכבו אתמול בידי שוטרים בדרכם לישיבה אולם השוטרים לא מימשו את צווי המעצר ושחררו אותם.

"בשבועות האחרונים הוזמנו אנשי צוות ותלמידים מהישיבה לעדות בימ"ר ש"י, שם תושאלו על טיול בו השתתפו תלמידי הישיבה לפני מספר חודשים ולטענת המשטרה במהלכו נגרם נזק למערכת צינורות של ערבים", נמסר עוד מהארגון.

בארגון מאשימים כי התנהלות המשטרה אל מול הישיבה כללה איומים והתנהלות לא ראויה. במכתב שהוציא עו"ד עדי קידר מחוננו לימ"ר ש"י בימים האחרונים הוא מתאר כי לפני כחודש ימים הגיעו שוטרי ימ"ר ש"י לישיבה ודרשו לקבל את רשימת תלמידי הישיבה.

במשטרה דוחים את טענות הארגון להתנהלות אלימה וטוענים שהנער נפצע כתוצאה מניסיון בריחה.

"הבוקר הגיעו שוטרי משטרת ישראל לביצוע מעצרים של שני קטינים ע"פ צו בימ"ש בישיבה בנחניאל שחשודים באירוע פשיעה לאומנית מהתקופה האחרונה. בזמן הגעת השוטרים לישיבה החלו לברוח מספר קטינים , לאחר מרדף קצר החלו שני נערים לתקוף את השוטרים ונעצרו.

סה"כ נעצרו ארבעה קטינים ובמעצר הברחנים נפצע אחד הנערים בפניו. החשודים נלקחו לחקירה ביחידה לפשיעה לאומנית", נאמר בהודעת המשטרה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell