בחורבות גוש קטיף: סרטון תעמולה פלסטיני קורא ליהודים לשוב לברלין

סרטון תעמולה פלסטיני, עם שחקן אחד המחופש לחובש כיפה, קורא ליהודים לעזוב את הארץ ולשוב לברלין בעקבות המצב הביטחוני • צפו בסרטון שצולם על חורבות גוש קטיף, על רקע בית הכנסת במושב גדיד

סרטון תעמולה פלסטיני שולח את היהודים "חזרה לברלין". בסרטון המלווה בכתוביות בערבית, מופיעים שני שחקנים ערבים שמדברים עברית ומגלמים יהודים. אחד מהם חובש על ראשו כיפה וחמוש ברובה. השניים מטיילים במושב גדיד שבחבל קטיף כשברקע נצפה בית הכנסת. הישוב פונה במהלך הגירוש מגוש קטיף לפני 11 שנים.

"לא שמעת מה היה?", פונה אחד השחקנים אל חבירו, המופיע בסרטון עם כיפה לראשו. "מה יכול להיות גרוע יותר מזה – פיגועי דקירה ודריסה נגד החיילים במחסומים שהיו לשגרת חיים בחווארה ובגוש עציון?"

"ברור שאתה מנותק וחי בבועה. לא שמעת כנראה על הפיגוע בחורון" עונה הראשון. "המחסומים עבור המחבלים היו יעד שולי והם עברו למטרות יותר רציניות ומועדפות יותר – התנחלויות ואני ואתה הפכנו למטרתם", הוא מסביר.

"זה נשמע מפחיד. זה הזמן לחזור הביתה לתל אביב", עונה החבר החמוש. "זה לא יעזור. ממש אמש היה פיגוע דריסה בתל אביב", מלחיץ הדובר הראשון. "לא יכול להיות, זה כבר מסוכן. אין לי ברירה אלא לעקור ולחזור אל ארץ המוצא גרמניה. אני נוסע לברלין", קובע הדובר השני.

במהלך הסרטון, עוקב אחריהם מחבל פלסטיני חמוש. בסיום השיחה ביניהם, מחליטים השניים כי אכן אין ברירה ועליהם לעזוב את הארץ ולהגר לברלין. בתום השיחה המחבל החמוש תוקף את השניים ועל המסך מופיעה הכתובת "הסתלקו מארצנו" בעברית ובערבית.

5 תגובות

ה' איתנו – אל תיראום. מחבלי חמאס! עם כל הנזק והבלאגן שאתם מחוללים כאן, ב"ה מצבכם כאן הרבה יותר גרוע, אתם מדברים רק מקנאה.

לא יעזור לכם שום דבר אנחנו נשאר ב"ארצנו" לעולם

לדעתי מוטב לא לסייע לתעמולה הפלסטינאית ולמסע ההפחדה, ולא לחשוף אותנו ואת משפחותינו לסרטון השפל הזה.

חחח אנחנו נחזור לביתינו שבגוש קטיף. וגם את רצועת עזה

מטומטמים… אפילו לשחק לא יודעים…
אני יכולה להעביר להם קורס משחק… למרות שגם זה לא יעזור להם… שחקן צריך להולד..

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן