עשרות בני אדם הפגינו הערב מול בנין 'כלל' בכיכר הדווידקה בירושלים נגד כנס נוצרי שהתקיים במקום • בארגון להב"ה מזהירים מפני אירוע מסיון ענק שצפוי בשבת הקרובה בקיסריה - "נחכה להם בתחנות האוטובוס ונסביר להם לאן לוקחים אותם"

עשרות פעילי להב"ה התפרצו הערב לחלל המרכזי של מרכז 'כלל' בכיכר הדווידקה בירושלים, שם נערך באותו זמן כנס נוצרי, תוך שהם מוחים נגד הפעילות במקום.
במקום התפתחו עימותים בין הפעילים לנוכחים והכנס פוצץ. שוטרים שהוזעקו למקום החלו בניסיון להשיב את הסדר ע"י הרחקת המפגינים, אך ללא הצלחה, המשטרה עיכבה במקביל מספר פעילים ביניהם את בנצי גופשטיין יו"ר הארגון.

יחיאל, פעיל להב"ה שהשתתף בהפגנה והורחק באלימות רבה על ידי השוטרים יחד עם חבריו סיפר ל-JDN, "השוטרים שהגיעו למקום בתוך דקה (באזור מרכז 'כלל' קיימת נקודת משטרה – ז.ה.) הרחיקו אותנו מכאן באלימות רבה ובברוטאליות, כרגע עומדים השוטרים בכניסה לבנין ולא נותנים לאנשים להתקרב".

"בשעה זו אנו מפגינים מחוץ לבנין עם שלטים, אנחנו מסבירים לכל אחד שרוצה להיכנס, לאן הוא נכנס". הוסיף.

במקביל ארגון 'להב"ה' מפרסם הערב הודעה על כוונת ארגוני הרפורמים לחולל הערב פרובוקציה נגד ארגון להב"ה, בהודעה נאמר, כי "יו"ר להבה בנצי גופשטיין החליט שלא לתת במה לרפורמים שהוציאו בחודש האחרון סכום של שבע מאות אלף דולר !!!! בקמפיין יזום נגד להב"ה. במסגרת הקמפיין נשכרו אנשי יח"צ , הודבקו שלטי חוצות, נשכרו שירותי משרד פרסום ודוברות והוצאו כספים רבים על הבאת עדים מהמגזר הערבי שיכפישו את להב"ה וכן גם מוחזרו כתבות ותחקירים ישנים נגד הארגון".

בהודעת הארגון נחשף כי "ארגוני הרפורמים ביקשו להזמין מספר אמנים מוכרים על מנת להשתתף הערב בהפגנה, אך אלה נדחו על ידם, או אז כשהבינו ארגונים אלו כי ההפגנה המתוכננת לא תתפוס תאוצה, פנו מספר פעילים לפעילי להבה והזמינו אותם להפגנה הערב באומרם: "נקבל תקשורת, גם אנחנו וגם אתם" – בתגובה לפניה החליט גופשטין שלא לתת יד לדבר ולא לתת במה לרפורמים ולכן יתעלם מההפגנה היום".