טייבה: המשטרה ירתה למוות בחמוש

במהלך פעילות משטרתית בטייבה ירו כוחות מיוחדים של המשטרה לאור היום לעבר עבריינים • כתוצאה מהירי נהרג חמוש, צעיר כבן 20, ונפצע אחר • אין נפגעים בקרב השוטרים

צעיר כבן 20 נורה בצהריים (ד') למוות בידי שוטרים במהלך חילופי אש בין כוחות מיוחדים של המשטרה לבין אנשי חמולת פשע בטייבה. ההרוג, בן למשפחת הפשע. בתקרית הירי נפצע צעיר נוסף באורח קל.

בקרב השוטרים שפעלו בעיר לא היו נפגעים בתקרית. המשטרה ממשיכה לפעול בעיר גם כעת. כמה מבני המשפחה נעצרו. לבקשת המשטרה, בית המשפט הוציא צו איסור פרסום על פרטי האירוע.

קרא עוד:

[postim]

מהמשטרה נמסר כי במהלך פעילות של מחוז מרכז בטייבה, נתקלו השוטרים בכוחות חמושים. במהלך ההיתקלות התפתחו חילופי אש. אחד החשודים נהרג ואדם נוסף נפצע באורח בינוני. כוחות המשטרה ממשיכים בפעילות בעיר.

כפי שדיווחנו בJDN, השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', ערך היום סיור בדרום תל אביב. במהלך הביקור התייחס אהרונוביץ' לאירוע בטייבה: "כוחות פועלים בטייבה, פועלים בנצרת, פועלים בדרום. המתחם שנמצא שם הייתי שם בביקור לפני מספר חודשים, כוחות משימה שנשלחו לבצע שם, שמו שם מצלמות, מחסומים, פעילות משטרתית. יש חוק ואכיפת דין במדינת ישראל, גם במגזר הערבי, גם במגזר היהודי גם בתחנה המרכזית".

ברחוב שבו גרים בני משפחת הפשע הוצבו מחסומים ומצלמות אבטחה על ידי בני המשפחה. בחודש שעבר, עצרו שוטרי היחידה המרכזית של מחוז המרכז חמישה מבני משפחת עבד אל-קאדר במהלך פשיטה על מתחם המשפחה, בחשד שבמהלך הסרת המחסומים ומצלמות האבטחה שהציבה המשפחה במתחם, איימו החשודים לפגוע בחייהם של מפקד משטרת טייבה, סגן ניצב דוד שילה, ושל קצין המודיעין במשטרת העיר.

במשך מספר שבועות הסירה המשטרה כמה פעמים את המחסומים, אך בני עבד אל-קאדר השיבו אותם למקומם.

לפני כחודש ביקר השר אהרונוביץ', בטייבה על מנת לעמוד מקרוב על המצב בעיר. במהלך סיורו הוא נכנס למתחם ושוחח עם בני המשפחה.

בתמונה: אמצעי הלחימה שנמצאו על החשודים. צילום: משטרת ישראל

אמצעי הלחימה שנמצאו על החשודים (צילום משטרת ישראל)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן