אין מספיק פחים, ורחוב בשכונת גאולה הפך למזבלה • צפו

בתיעוד שהגיע לידי JDN, נראה רחוב עזר ליולדות בשכונת גאולה הירושלמית, כמו מזבלה • אחד התושבים: בלילות, מלבד הריח הנוראי, מגיעים המוני יתושים לתוך הבתים שלנו

תושבי רחוב עזר ליולדות בשכונת גאולה הירושלמית, זועמים בשל הפיכת רחובם הצדדי והשקט למזבלה האזורית. לא מדובר בהצטברות של הררי זבל רק בתקופת החגים, אלא מחזה שנצפה על בסיס יומיומי.

לטענת התושבים, זה קורה עקב ריבוי העסקים במקום ובעקבות מספר בניינים חדשים שנבנו תוך אי שימת לב לנושא התברואתי. תושבים מרחוב עזר ליולדות בשכונת גאולה מתלוננים לעירייה מזה זמן רב על המפגע התברואתי הקשה.

לדבריהם, למרות כל פניותיהם הבעיה עדיין לא טופלה ועדיין ישנם רק עגלות אשפה בודדות שמשרתות מספר בניינים, מוסדות וחנויות.

על פי טענת התושבים, הבעיה העיקרית חלה בעקבות מספר בניינים חדשים שנבנו באזור שהגדילו משמעותית את כמות האשפה אך כמות הפחים לא גדלה וכתוצאה מכך נוצר עומס יתר של אשפה, התוצאה היא שאין מקום מסודר לאשפה והעגלות אשפה שכן קיימות חוסמות את המדרכה וגורמות לא רק למפגע תברואתי אלא גם לסכנת נפשות.

בפי התושבים המקום כבר מכונה שער האשפות עקב כמויות האשפה הגדולות שמצטברות במקום. אפרים לוי מתושבי השכונה הוותיקים סיפר שאינו זוכר בכל שנותיו בשכונה כאלה כמויות של אשפה ובנוסף הציע לבכירי העירייה האמונים על עניין התברואה שיגיעו לביתו ע"מ שיוכלו לעמוד מקרוב על כמויות היתושים הרבים שמגיעים לבית בשעות הלילה ועל הריח הקיים במקום, עוד הביע תקווה שהעירייה תטפל בבעיה בצורה שורשית.

2 תגובות

סך הכל כמה כמה קופסאותת מהחלוקה האחרונה~!

אין אפשרות לצפות

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *