"אלפי ילדי תימן נחטפו ונמכרו לארה"ב לצורך ניסויים רפואיים"

עמי משולם, בנו של עוזי משולם ז"ל, מגיב לבקשת הסליחה של השר דרעי מאביו וחושף: "יש בחו"ל אדם שמחזיק בידיו חומר נפיץ ביותר על הפרשה. הוא יחשוף את החומר רק אם מדינת ישראל תמלא 3 תנאים"

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

יממה לאחר החלטת הממשלה לחשוף לעיון הציבור את הפרוטוקולים החסויים בענין ילדי תימן שבמהלכה ביקש השר אריה דרעי סליחה מעוזי משולם, מי שלחם כל חייו לחשיפת האמת בפרשה, העניק הצהרים עמי משולם, בנו של עוזי, ראיון לגל"צ.

"אנחנו לא מחפשים פיצוי כספי או ממון, אנחנו מחפשים עשיה ולא סליחה בעלמא…לא הגיוני שאדם שחשף פשע ממסדי, מביאים לו הביתה אלפי שוטרים, רצחו את אחד מאנשיו בתוך הבית, ולא קמה שום ועדת חקירה", הוא אמר באשר לבקשת הסליחה. (במאמר מוסגר: הוא מדבר על האירוע ביהוד, בו התבצר משולם עם כמה עשרות מחסידיו במשך שבועות ארוכים. במקום התלקחו עימותים קשים עם כוחות הביטחון, כשאחד מהם הסתיים בירי באש חיה והריגתו של אחד המתבצרים. בעקבות האירועים נגזר על משולם מאסר ממושך).

במהלך הראיון שב משולם והדגיש את טענותיו כלפי הממסד: "אבי אמר שאלפי ילדי תימן נחטפו ונמכרו לארה"ב לצורך ניסויים רפואיים נוסח ד"ר מנגלה".

בהמשך הראיון הוא חשף כי אביו התגייס לצה"ל בהוראת סבו, ו"במהלך שירותו הצבאי בתחום האב"כ הוא נכנס למקומות עם חומרים חסויים, לקח את החומרים האלו וקיבל איומים שיחזיר את החומרים האלו". לדבריו, החומרים הללו קיימים אצל אדם מסוים, השוהה כעת בחו"ל, שהכיר את אביו והוא העביר לו אותם, והם כוללים עובדות נפיצות במיוחד, מתועדות ע"ג מסמכים, קלטות אודיו ווידיאו.

ומה צריך לקרות כדי שהוא יחשף אותם? משולם מציב ארבעה תנאים. הראשון: הקמת ועדת חקירה ממלכתית על אירועי יהוד מתחילתם ועד סופם.

השני: מדינת ישראל תחתום בשיתוף 3 מדינות שהאדם שהיא מעונינת שהאדם שמחזיק בכל החומרים החסויים יפרסם הכל והיא מתחיבת לא להעמיד אותו לדין על שום דבר הקשור לחומרים הנ"ל.

השלישי: החומרים יפורסמו במלואם בשידור חי במדינה נייטרלית שהאדם יחליט ברגע האחרון.

הרביעי: המדינה תתחייב להכניס את הפושעים ופשעיהם לתכנית הלימוד, ולהסיר את שמותיהם מרחובות, מוסדות וכיכרות.

דרעי: "כולנו צריכים לעלות לקברו של הרב עוזי משולם לבקש סליחה"

6 תגובות

הסיכוי שזה יקרה שואף ל-0
כל הממצאים שיתפרסמו בתקופה הקרובה יהיו מסך עשן על מה שקרה באמת. מן הסתם יתפרסם כי בסך הכל מדובר על 600 ילדים שמתוכם 500 נפטרו מחמת מחלות כאלו ואחרות, ו-100 הנותרים אומצו ע"י משפחות תימניות אחרות בשל אי סדר ששרר אז במעברות…

3 תנאים או 4?????

המשולם הזה צודק בכל מילה. רק שהוא יותר מדי צודק.
אל תתפלאו אם בעוד שבוע הוא ידרס למוות, בשגגה כמובן, בתאונת פגע וברח, או יחלה במחלה מסתורית כפי שכבר היה מעולם במשפחת משולם.
משולם משחק בכביש של הגדולים.
ובכביש אל תהיה צודק. תהיה חכם.

התנאי הרביעי חוסם את האפשרות לחשיפת החומרים, מדובר באנשים הכי חשובים ונערצים בתולדות המדינה, הם עשו את הפשעים האלו.

לדעתי אין אמת בדבריו שאל"כ למה לא יפרסם רק כדי להראות מי המסכריח פה ועוד שהיום אפשר ע"י וקיליקס לפרסם הכל בכל ללא החשפות

אתה כנראה לא מכיר את הסיפור. למה לא לפרסם? במדינה שבה אנחנו חיים זה קצת מסוכן לפרסם כל מיני דברים. מסוכן!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell