מה שמותר לשמאל: קרא לרצוח את בנצי גופשטיין – ושוחרר

יו"ר להב"ה הגיש במשטרה תלונה כנגד אזרח שפרסם הודעה בה הוא מציע פרס כספי למי שירצח אותו • הוא עוכב לחקירה ושוחרר • עו"ד איתמר בן גביר משוכנע: "מדובר בהתרת דמו של בנצי גופשטיין"

הסתה חמורה לרצח הסתיימה בלא כלום: יואב גרשון, אזרח המתגורר בקיבוץ המעפיל, פרסם ברשתות החברתיות הודעה בה הוא מציע פרס כספי למי שירצח את פעיל הימין הקיצוני, בנצי גופשטיין. "10,000 שח זה הסכום שאני משלם מידית למי שיכניסו כדור בין העיניים לבנצי גופשטיין", כלשונו.

גופשטיין עצמו לא נותר אדיש להסתה החמורה והבוקר הוא הגיש הבוקר תלונה במשטרת חברון כנגד האזרח המסית. אלא שבתחנת המשטרה התברר לו כי הנ"ל עוכב לחקירה אך שוחרר לאחר מכן.

"ההסתה של התקשורת וחברי הכנסת השמאלנים נושאת פירות. לאחר שהם הסיתו נגדי בשבוע האחרון יואב גרשון, הרים את הכפפה ומציע פרס על ראשי בסך 10,000 שח. לצערי, משטרת ישראל שיחררה את המסית ולא דרשה המשך מעצר. אין ספק שלו היה מדובר באיש ימין הוא היה יושב במעצר לתקופה ממושכת. מיידית את אותו המסית. אני מציע לכל המתלהמים משמאל להירגע ולהפסיק להסית נגדי. הגיע הזמן שהם יבינו שהשוואה לסמרטוט ואיחולים לספונג'ה במדינת ישראל חוסים עדיין תחת חופש הביטוי", הגיב גופשטיין לשחרור התמוה.

עורך דינו של גופשטיין, איתמר בן גביר, הוסיף:"התנהלות המשטרה ושחרורו של החשוד היא התרת דמו של גופשטיין. מילים יכולות להרוג ולא ברור מדוע החשוד לא נעצר ונפתחה חקירה לברר האם גורמים פוליטיים עומדים מאחוריו"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *