אירוע רב הנפגעים שהוכרז בירושלים לפני כחצי שעה בוטל • כוחות ההצלה: מספר נפגעים משאיפת עשן

עדכון: האירוע רב הנפגעים שהוכרז לפני כחצי שעה במאה שערים בוטל. כוחות ההצלה מהמקום מדווחים כי באירוע נפגעו מספר קטן של אנשים משאיפת עשן בלבד. כאמור, בתחילה הוכרז על אירוע רב נפגעים, כאשר דובר על עשרות לכודים בבניין שעולה באש ברחוב סלנט במאה שערים בבירה. כוחות הצלה וכיבוי הוקפצו לאזור, ואף מסוק משטרתי הוזנק לאוויר. בחסדי שמים מרובים לא היו באירוע נפגעים קשה כתוצאה מהשריפה.

זאבי טפר חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "השריפה אירעה בקומה התחתונה של הבניין וכתוצאה מכך עלה עשן סמיך לחדר המדרגות והדיירים לא יכלו לצאת מהבניין. כוחות הכיבוי חילצו את הדיירים בסולמות ומנופי כיבוי. הענקנו במקום טיפול ראשוני למספר נפגעים ששאפו עשן. האירוע הסתיים בנס גלוי כתוצאה מהתושייה של כוחות הכיבוי שפעלו במקום בזריזות והשתלטו על הדליקה. פעלנו במקום עשרות חובשים של 'איחוד הצלה' עקב החשש לעשרות נפגעים כפי שדווח בתחילה".

[עודכן בשעה 20:05]

עדכון: מדיווחים שמגיעים מהמקום עולה כי ישנם נפגעים משאיפת עשן בלבד.

אירוע רב נפגעים הוכרז בדקות האחרונות בירושלים, כאשר בניין מגורים ברחוב סלנט במאה שערים עולה באש. מדיווחים ראשוניים עולה כי ישנם עשרות לכודים בבניין.

כוחות הצלה וכיבוי אש רבים זורמים כעת למקום. גם מסוק משטרתי הוקפץ לאזור והוא מרחף כעת מעל אזור האירוע. עדיין לא ברור מה גרם לשריפה. והאם ישנם נפגעים באירוע.

נמשיך ונדווח בדקות הקרובות.