סוף טוב: לאחר חיפושים שנערכו במשך כל הלילה אותר הבוקר הילד דב שורט כשהוא בריא ושלם, אך עייף ותשוש • "הילד אותר ע"י תצפית עוטף מג"ב ירושלים מתהלך בתוואי חיזמה בשטח פתוח משוטט ותשוש", נמסר מהמשטרה

אנחת רווחה: לאחר שעות ארוכות של חיפושים, שנמשכו גם לאורך כל הלילה, אותר הילד דב שרוט כשהוא בריא ושלם. תצפיתן של מג"ב הבחין בו כשהוא משוטט סמוך לגדר המערכת בקרבת כפק עויין, הזעיק את המשטרה וזו החזירה את הילד להוריו.

מהמשטרה נמסר כי "הילד אותר ע"י תצפית עוטף מג"ב ירושלים מתהלך בתוואי חיזמה בשטח פתוח משוטט ותשוש, צוות משטרה ומג"ב שאיתרו את הנער העלו אותו לרכבם, הרגיעו אותו, חיממו אותו ונתנו לו לשתות תוך שהם מרגיעים אותו תוך שהם מזעיקים את מד"א לוודא את מצב בריאותו התקין.

משטרת ישראל המצויה בקשר כל העת עם הורי הילד והמשפחה מודה לכל המתנדבים הרבים שנרתמו וסייעו בחיפושים לאיתורו".

יוחאי שווה מתנדב איחוד הצלה סיפר: "ערכתי לילד בדיקה רפואית ולמרבה הנס הילד היה במצב טוב אך תשוש. אין ספק שזה בשורה משמחת לאחר לילה שלם של דאגה לשלומו יחד עם מאות המתנדבים שיצאנו לחיפושים בכדי לאתרו".

בארגון איחוד הצלה "מודים למאות המתנדבים, למשטרת ישראל, לארגון זק"א, ליחידות החילוץ וללוחמי האש שהשתתפו במהלך הלילה ושעות הבוקר המוקדמות בחיפושים".

הבוקר התראיין אביו של הילד והביע חשש כבד לשלומו והוסיף כי החשש הוא שעלול להפגע מגל הקור ששרר במהלך שעות הלילה באזור, האב אף הביע את התפעלותו ממאות המתנדבים שהגיעו על מנת לסייע, "מדהים לראות את ההתגייסות של האנשים – רואים אברכים מביאים לחפ"ק שהוקם אוכל ושמיכות".