שריפה גדולה שפרצה בבית הכנסת 'עץ חיים' בקריית אונו בשבת, גרמה לנזק כבד מאוד למבנה וכילתה שמונה ספרי תורה. סמוך לשעה 18:00, התקבלה הודעה על שריפה שפרצה בבית הכנסת עץ חיים ברחוב הנביאים בקריית אונו. צוותי כיבוי שיצא מבני ברק והגיע לזירה, נלחם בלהבות והשתלט על האש. אבל זה היה מאוחר מדי: נזק רב נגרם למקום, כאמור, ושמונה ספרי תורה נשרפו. עוד באתר: חזי צפניה, דובר כיבוי תחנת בני ברק, סיפר את שראו עיניו: "היה מצמרר מאוד לראות את בית הכנסת נשרף עם ספרי התורה, דווקא ביום כזה של מתן תורה, חג השבועות". לדבריו, כבר בדרך לזירה אנשיו זיהו עשן כבד וסמיך. כאשר הגיעו למקום, הבחינו כי המבנה בוער. "הצוותים חדרו פנימה והחלו בפעילות כיבוי תוך סיכון חייהם", סיפר צפניה, "חלק מהגג כבר קרס". צילום: חדשות 24 ...

שריפה גדולה שפרצה בבית הכנסת 'עץ חיים' בקריית אונו בשבת, גרמה לנזק כבד מאוד למבנה וכילתה שמונה ספרי תורה.

סמוך לשעה 18:00, התקבלה הודעה על שריפה שפרצה בבית הכנסת עץ חיים ברחוב הנביאים בקריית אונו. צוותי כיבוי שיצא מבני ברק והגיע לזירה, נלחם בלהבות והשתלט על האש. אבל זה היה מאוחר מדי: נזק רב נגרם למקום, כאמור, ושמונה ספרי תורה נשרפו.

עוד באתר:

[postim]

חזי צפניה, דובר כיבוי תחנת בני ברק, סיפר את שראו עיניו: "היה מצמרר מאוד לראות את בית הכנסת נשרף עם ספרי התורה, דווקא ביום כזה של מתן תורה, חג השבועות".

לדבריו, כבר בדרך לזירה אנשיו זיהו עשן כבד וסמיך. כאשר הגיעו למקום, הבחינו כי המבנה בוער. "הצוותים חדרו פנימה והחלו בפעילות כיבוי תוך סיכון חייהם", סיפר צפניה, "חלק מהגג כבר קרס".

צילום: חדשות 24

שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (1) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (2) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (3) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (4) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (5) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (6) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (7) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (8) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (9) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (10) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (11) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (12) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (13) שריפה בבית הכנס (צילום חדשו 24 (14)