ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להיחקר מחר בפעם השלישית בפרשת המתנות ובדבר פגישותיו עם מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס. מוזס נחקר אף הוא במשרדי להב 433, בסביבתו מעריכים שבשלב זה מדובר בחקירתו האחרונה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להיחקר מחר בפעם השלישית בפרשת המתנות -= טובות ההנאה, ופרשת פגישותיו עם מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס.

ע"פ הדיווח הערב ב'ערוץ 2' חוקרי המשטרה יבקשו להתמקד איתו בנושא פגישותיו עם מו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס – הפרשה המכונה תיק 2000. גם בתיק 1000, לצד זאת, תיק המתנות, נותרו לחוקרים עוד הרבה נושאים עליהם הם אמורים לקבל תשובות מנתניהו.

מוזס נחקר אף הוא מוקדם יותר במשרדי להב 433, בסביבתו מעריכים שבשלב זה מדובר בחקירתו האחרונה, אם כי ייתכן שהוא יידרש בשלב מאוחר יותר להשלמות. על פי אותם גורמים בסביבת מוזס, חקירותיו התמקדו בחילופי הדברים בינו לבין נתניהו כפי שפורסמו על ידי כתב חדשות 2 גיא פלג, ולא עלו נושאים נוספים משמעותיים.

מוקדם יותר תקף נתניהו בעמוד הפייסבוק שלו את התקשורת וכתב כי אנשי תקשורת ופוליטיקאים מפעילים לחץ על היועץ המשפטי הממשלה ועל גורמי אכיפת החוק בניסיון לבצע הפיכה. "יצא המרצע מהשק: לחץ של אנשי תקשורת ופוליטיקאים על היועץ המשפטי וגורמי האכיפה כדי שיגישו כתב אישום בכל מחיר נגד רה"מ נתניהו. זהו ניסיון לבצע הפיכה שלטונית בדרך לא דמוקרטית", כתב ראש הממשלה.