הסבל של תושבי ירושלים מתעצם: גני הילדים שובתים היום

השביתה בעיריית ירושלים נכנסת היום ליומה השלישי - כאשר בניגוד להוראת ביהמ"ש, הבוקר מושבתים גני הילדים בעיר, בשל 'אספות הסברה' של הסייעות • ארגון ההורים מזהיר: "התקציב החסר לחינוך עשוי להשפיע על ההורים במיוחד בתחום הצהרונים"

השביתה מעיריית ירושלים נכנסת ליומה השלישי כאשר הבוקר, למרות החלטת בית המשפט האוסר להשבית את מערכת החינוך בעיריית ירושלים, ישבתו הבוקר גני הילדים בעיר זאת בשל 'אספות הסברה' של הסייעות בגנים.

יחד עם זאת, מערכת החינוך המיוחד תפעל כסדרה.

מארגון ההורים בירושלים נמסר, "אמש, יום ב', ישבו נציגי הנהלת ארגון ההורים בירושלים, במשך למעלה מ-7 שעות רצופות לשיח עם משרד האוצר, עיריית ירושלים, ההסתדרות, המינהלים הקהילתיים, ועדי העובדים והתאחדות המנהלים".

לאחר שהבהרנו את המחיר הכבד של הפגיעה הקשה במערכת החינוך, התעדכנה הנהלת ארגון ההורים בירושלים על המשך צעדי המחאה של ההסתדרות, המינהלים הקהילתיים, ועדי העובדים והתאחדות המנהלים הכוללת את הפסקת השירות בגנים".

ארגון ההורים מזהיר, כי "למשבר התקציבי הנוכחי יתכנו השלכות חריפות על מערכת החינוך העירונית, בטווח המיידי ובטווח הארוך"

ברקת מול כחלון: שביתה החל מהבוקר בכל אגפי עיריית ירושלים למעט החינוך

לדבריהם, "התקציב החסר לחינוך, עשוי למוטט פרויקטים חינוכיים משמעותיים ולהעלות את נטל ההוצאה המשפחתית על החינוך בצורה משמעותית ובמיוחד בתחום הצהרונים".

הנהלת ארגון ההורים בירושלים הודיעה כי היא מביעה תמיכה בדרישות התקציביות של עיריית ירושלים ממשרד האוצר וכי הנהלת ארגון ההורים, מצרה על הפגיעה הקשה במערכת החינוך וההתרעה הקצרה מאד, אך מבינה את עובדי החינוך בדגש על עובדי הצהרונים אשר מקום עבודתם מונח על הכף. המשבר שלפתחנו חריף ביותר וכואב מאד. צר לנו שאת המחיר הכבד של המאבק משלמים תושבי ירושלים ואוהביה".

צילום: מנדי הכטמן, פלאש 90

השביתה בירושלים בתמונות: הזבל חוסם את הכבישים

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *