מזעזע: "עיקמו לי את האצבעות, קיבלתי אגרופים ובעיטות בפרצוף"

מבצע 'גן נעול' מתאפיין, לכאורה, בגישה רכה ורגישה ביותר של המשטרה • אלא שעדויות על המתרחש במפגש בין השוטרים לפעילי הימין שלא מול מול עדשות המצלמה מעלות תמונה קשה ביותר של אלימות וברוטאליות בחסות החוק

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

פינוי המשפחות מעמונה מתאפיין עד כה ביד רכה ומאופקת של כוחות הביטחון והשוטרים כלפי המשפחות ופעילי הימין בישוב. אבל מה קורה שלא מול המצלמות? לחמ"ל המשפטי של ארגון חוננו הגיעו עדויות רבות על אלימות שוטרים ועל הפרת זכויות קשה של מפוני המחאה בעמונה.

מהדיווחים עולה כי עיקר האלימות מתרחשת לאחר שהמפונים מועלים לאוטובוסים "בהוצאת אנשים מהבתים השוטרים מאופקים, אך במקומות שאין מצלמות שם מתחילה האלימות. אנו מדווחים על אלימות קשה בתוך האוטובוסים, לאחר שכל המצלמות והמכשירים הסלולארים נלקחים לילדים. אנו קוראים לכל מי שנפגע לפנות אלינו לצורך הגשת תלונות ותביעות כנגד שוטרים אלימים", אמרו בחוננו.

בנוסף, שוטרים רבים בסביבת בית הכנסת בעמונה אשר עומד בפני פינוי אינם עונדים תגים. נוכחים במקום העלו חשש כי השוטרים הסירו את התגים וזאת לאור כוונה להשתמש באלימות במהלך פינוי בית הכנסת.

שמואל מידד (זנגי) מנכ"ל חוננו הוסיף "לא רגישות ולא נחישות. רק צביעות, אלימות ואכזריות. ילדים וילדות נערים ונערות שפונו מעמונה הועלו על אוטובוסים, שם נלקחו מהם הפלאפונים, שם אין כבר אמצעי תיעוד. ואז הם חטפו מכות רצח, האוטובוסים נסעו למקומות שונים בארץ, שם הורדו הילדים בלילה בחושך בקור לבד. בוכים וחבולים".

בוידאו: תיעוד קשה – שוטר דורך על מפגין בעמונה

בתוך כך, אתר ערוץ 7 מביא את סיפורו של אלעזר, פעיל ימין ששהה באחד הבתים אמש והופעלה נגדו אלימות לא פשוטה. "ישבתי בפינה בסלון, קרוב למשפחה. ברגע שהגיעו לפנות אותנו ישבתי עם עוד בחור על הרצפה, שילבנו זרועות, פתאום רצים אלינו חמישה, אחד עומד עלי, דורך לי על הידיים, אגרופים לעיניים וברכיות לשיניים, בלי למצמץ, מושך לי את האף ישר למעלה בלי שעשיתי כלום, בלי שזזתי בכלל".

לדבריו, השוטרים החלו להכות אותו ואת חברו ללא כל התגרות מצידם, "ישר מכות, התנפחה לי העין, כל העצמות של הלסת שלי כואבות עדיין, דחפו אותנו לתוך הקיר בלי שאף אחד רואה. שני חבר'ה, חמישה שוטרים עלינו, מכות, פיצוצים".

"מי ביקש מכם להרביץ לנו מכות כדי להפריד בינינו. מכות, מכות, ישר, אגרופים לעיניים, בלי למצמץ בכלל", הוא שואל בכאב.

לטענת אלעזר מדובר היה במכות שנועדו כדי להכאיב, "עיקם לי את האצבעות, חוץ מזה בעיקר מכות באזור הפנים אבל גם בידיים וגם באצבעות".

6 תגובות

איזה חוק ????
חוק המח"ש מלא הפשע?

משטרע

דיייייייייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אי אפשר לראות את זה מדינת ה"חוק והצדק" אי אי אי משיח תגיע כבר נמאס מהמדינה המטופשת הזאת!
דמוקרטיה לתפארת…

כל המדינה פה מלאה שחיתות, השמאל פה שולט במאה אחוז אם תנסה לצפצף מילה, יגידו שאתה גזען פאשיסט, רק להם מותר הכל…
אני שם כסף שאף שוטר לא יעמוד לדין, גם על הפשעים הכי חמורים והכי מצולמים, בדוברות המשטרה יגידו שהעניין בטיפול ומקסימום יגידו שהוא "ננזף", על שימוש בכוח למטרות הגנה עצמית… למה??? כובע!
כי זה המדינה שלנו, וככה נמשיך לשבת, ולבכות, ולמחות, ולקלל, ושום דבר לא יעזור…
בתפילה כי תעביר ממשלת זדון מן הארץ, ואולי בעצם זה לא ממשלת?! אולי משטרת זדון?! אולי?!
דייייייייי כבר דיייייי, דיייייייייי…….

למה לעלות את זההה כואב לי הלב אי אפשר לראותתת

מזעזע!
לא רוצה להראות את זה לילדים שלי!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell