שוב שיבושי טיסות בחברת "אלעל": הלילה נאלצה החברה לבטל את הטיסות למוסקבה, ניו יורק ובוסטון, זאת בשל מה שהגדירו שם "הפרת ההסכם שנחתם, ובו התחייבו שלא לשבש יותר טיסות"

שיבושים באל על: הנהלת החברה טוענת כי למרות ההסכם שנחתם עם הטייסים, בו הם התחייבו כי לא ישבשו יותר את הטיסות, הם שבו היום לשבש את לוח הזמנים. "הפכו את הנוסעים לבני ערובה", נכתב בהודעה.

בהודעת החברה נאמר: "למרות ההסכם שנחתם עם הטייסים, שבו התחייבו כי לא ישבשו יותר את הטיסות, בהנחייתו של קברניט ניר צוק, שבים הטייסים ומשבשים את טיסות החברה. הלילה נאלצה החברה לבטל את הטיסה למוסקבה, לניו יורק ולבוסטון, נוסף על שתי טיסות מטען וטיסת ניו יורק שבוטלה ביום חמישי". נוסף על כך, משבשים הטייסים את ההדרכות ופוגעים בעמיתיהם, לאחר שהחברה הוציאה לחופשה כ-10 מדריכים שירדו מהדרכות בבת אחת בטענה של מחלה.

עוד נמסר בהודעת החברה כי "הנהלת החברה פועלת כל העת באחריות ובהגינות כלפי הטייסים אשר אינם יכולים עוד לשמש כטייסים פעילים. אנו מצפים מנציגות הטייסים שלא להפוך כל אי הסכמה במשא ומתן לעיצומים גלויים או סמויים, דבר הפוגע בחברה, בעובדים ומעל לכל בקהל לקוחותינו אשר הופכים בעל כורחם לבני ערובה".

דקות לאחר מכן וועד טייסי אל-על תקף בחריפות את ההנהלה על רקע הודעתה על הנסיבות לביטולן של 3 טיסות הערב.

"הנהלת החברה משקרת לנוסעים: אנחנו, הטייסים, איננו נוקטים שום עיצומים, אנחנו מקיימים את כל הטיסות אליהן אנו רשומים מראש.

הנכון הוא שלאף טייס, שלא רשום בכלל לטיסה ספציפית ומקפיצים אותו לטיסת 'ספיישל' באמצע יום ההולדת של בתו, אין שום מוטיבציה לעשות זאת בזמן שההנהלה זורקת לזבל באכזריות, תוך הפרת הסכמים, את הקברניטים והטייסים הכי מנוסים, בני 65, כאשר היא מפחיתה, בבריונות חד צדדית, את שכרם בשני שלישים (ב- 66%!!). הנהלת החברה הורסת בכך את חברת אל-על, החברה שהיא הבית שלנו".