מאבק בחיפה: חבר מועצת העיר מיכי אלפר תקף היום בחריפות את ראש העירייה יונה יהב שלטענתו מפלה את ילדי בית הספר החרדי "נתיבות משה": "למה הילדים האלה צריכים לשלם מחיר? אתה גוזל מהם את הילדות היפה שלהם"

סערת בית הספר החרדי "נתיבות משה" בקריית שמואל המושבת לסירוגין לטענת מנהליו בשל התנאים החמורים השוררים בו ממשיכה לעורר סערה. חבר מועצת עיריית חיפה מיכי אלפר (דגל התורה) תקף בישיבת המליאה בחריפות את ראש העיר יונה יהב.

מאז ראשית השנה מושבת לסירוגין בית הספר "נתיבות משה" בו לומדים כ-400 תלמידים. "התלמידים לומדים בדוחק, בהפסקות הם משחקים בשירותים ושוהים במבנה אשר חלקים ממנו נסגרו על ידי משרד הבריאות מפאת חוסר כשירות", טוענים ראשי בית הספר המטיחים בראש העיר, יונה יהב, האשמות לפיהן הוא מסרב לסייע לבית הספר בשל היותו חרדי.

במהלך ישיבת העירייה שנערכה היום הטיח חבר העירייה מיכי אלפר טענות קשות בפני ראש העיר יונה יהב: "כשאנחנו עוסקים בהקצאה חשוב להזכיר את בית הספר נתיבות משה בקריית שמואל 412 ילדים עוברים את החורף במקום שמסכן את שלומם".

אלפר הפנה את דבריו כלפי ראש העיר: "אתמול ביקרת בחנוכה של מעון יום אמונה אמרת שם "אנחנו במלחמה עם הציבור הזה אני שם את הדברים על השולחן" עם מי אתה במלחמה? רק איתי? אז למה הילדים האלה צריכים לשלם מחיר? אתה במלחמה עם ילדים שאתה גוזל מהם את הילדות היפה שלהם! לתושבי השכונה הזו מגיע להינות מקרקע שהיא שייכת להם – לתושבי השכונה".

"אני שואל אותך עם מי אתה נלחם, עם ילדים? מי שיכול להשאיר 13 שנה ילדים בלי בית ספר יכול להשאיר את מיכל האמוניה למול הסכנות שהוצגו כאן, זה שחיתות גם אם היא חוקית". סיים אלפר.