ניסי שמים: ספרי התורה חולצו מבית הכנסת הבוער

בעקבות שריפה שפרצה ברחוב פנחס קהתי בבירה סמוך לבית כנסת, נאלצו חובשי איחוד הצלה לחלץ את ספרי התורה • בחסדי שמים האירוע הסתיים ללא נפגעים • צפו בתמונות מהזירה

ברחוב פנחס קהתי בשכונת גבעת שאול בירושלים פרצה שריפה במתחם בתי הכנסת. חובשי 'איחוד הצלה' שחשו למקום, חילצו עשרות ספרי תורה ומגילות מקלף שהיו בבתי הכנסת. כוחות כיבוי גדולים פעלו במקום והשתלטו על הדליקה שהסתיימה בחסדי שמים ללא נפגעים.

קרא עוד:

[postim]

אהרון גץ חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "השריפה פרצה סמוך לקראוונים שמשמשים את בתי הכנסת, האש ליחכה את דפנות בית הכנסת ולמרבה הנס הצלחנו לחלץ את ספרי התורה וספרי המגילות שהיו במקום".

גץ הוסיף: "לבית הכנסת נגרם נזק קל בלבד בזכות תושייתם של צוותי הכיבוי שהגיעו בזריזות. האש אף התפשטה ליער הסמוך לכביש ירושלים תל אביב, למרבה הנס האירוע הסתיים ללא נפגעים".

צילום: איציק טובול 'חדשות 24'

שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (1) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (2) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (3) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (4) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (5) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (6) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (7) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (8) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (9) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (10) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (11) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (12) שריפה בירושלים על יד בית כנסת (חדשות 24) (13)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *