נעצרו חילונים חמושים שביקשו לדקור חרדים

תוצאה של הסתה אנטי חרדית? משטרת ראש העין דיווחה כי עצרה שלושה קטינים חמושים בנשק קר שביקשו לדקור חרדים. "אם לא היינו מגיעים תוך זמן קצר, זה עלול היה להיגמר ברצח"

שוטרי מחוז ראש העין עצרו בסוף השבוע האחרון שלושה קטינים שהסתובבו בעיר עם כלי נשק קרים. ניידת משטרה שהגיעה למקום בעקבות קריאה שהתקבלה במוקד, עצרה שני קטינים בני 15 כשברשותם שני סכיני מטבח וסכין יפנית. קטין נוסף הצליח לברוח, אולם נתפס כעבור מספר שעות. כך מדווח אלירן קרסנטי באתר mynet.

על פי הדיווח, הנערים נלקחו לתחנת המשטרה בעיר ובחקירתם לא סיפקו הסבר הגיוני מדוע הסתובבו עם סכינים ושאלו עוברי אורח "איפה יש חרדים?". לבסוף, הם הודו כי הגיעו למקום כדי לדקור חרדים.

עוד באתר:

[postim]

החוקרים ניסו להבין מדוע החליטו הנערים הפוחזים לדקור דווקא חרדים, אך הנערים לא סיפקו תשובה. "מדובר בתיק חמור ביותר", אמר גורם מקצועי בתחנה. "אם לא היינו מגיעים תוך זמן קצר, זה עלול היה להיגמר ברצח".

חוקרי יחידת הנוער במשטרת ראש העין סיפרו כי היו מופתעים מכך שהנערים שיתפו אותם במעשים פליליים אחרים אשר נהגו לבצע. בית משפט לנוער בפתח תקווה האריך את מעצרם בחמישה ימים, ולבסוף שלח אותם למעצר בית של עשרה ימים בתנאים מגבילים. בקרוב יועבר התיק לפרקליטות כדי שזו תגבש נגדם כתבי אישום.

2 תגובות

נשמע סיפור די מוזר

למה מוזר? לא שמעת בטח איך של"ע רצחו באופן נורקאי יהודי שרק ניסה להשתיק נערים פוחזים וזה עוד לא חרדי אז חרדים שזוכים לשיסוי יום יום יותר מגינוי אסאד ואיראן למה שלא נצפה לתוצאות חינוך מעין אלו ה"י?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו