ארגוני החסד החרדים והגופים הרשמיים האחראים על הפקת אירועי ל"ג בעומר בציון הרשב"י ובקבר דוד, מביעים סיפוק רב מהתנהלות משרד התיירות ומשיתוף הפעולה איתם

ארגוני החסד, והגופים הרשמיים האחראים על הפקת אירועי ל"ג בעומר בציונו הקדוש של הרשב"י במירון, כמו ארגונים הפועלים בקברו של 'דוד המלך' מביעים קורת רוח מרובה משיתוף הפעולה המבורך ופעילותו של משרד התיירות והעומד בראשו, השר סטס מסז'ניקוב.

שר התיירות וצוות משרדו עמלו שבועות ארוכים כדי לאפשר לאירועי ל"ג בעומר וחג השבועות להתקיים באופן מכובד ותוך שימת דגש על יכולת התנועה של רבבות הפוקדים באופן נגיש וקל. השר מסז'ניקוב פעל להשיג תקציבי פיתוח וארגון משמעותיים עבור הפקת האירועים הקדושים.

קרא עוד:

[postim]

פעילותו של שר התיירות הביאה השנה לשינויים מרחיקי לכת בסדרי ההגעה לקברו של הרשב"י במירון ובתנועה הפנימית בתוך המושב. שמירת הסדר וההצלחה המרשימה נזקפת לזכותו של השר שקיים ישיבות צוות רבות שבועות ארוכים קודם להילולת הרשב"י עם אנשי מקצוע ובשיתוף פעולה הדוק עם העסקנים במקום.

עסקני המהדרין עימם שוחחנו מבקשים לציין את הירתמותו החיובית ויוצאת הדופן של שר התיירות לדרישות הרבנים בדרכי הגישה לציון, "מצאנו אוזן קשבת אצל השר ורצון אמיתי לסייע לכל דרישות ההלכה והוראות הרבנים" מציינים בסיפוק העסקנים האחראים על 'דרך המהדרין'.

השר מסז'ניקוב ירד לשטח מספר פעמים, לסיורים עם גורמי המקצוע במושב מירון בשבועות שקדמו ליום ההילולא כדי לבחון את דרישות ההלכה והרבנים מקרוב, וללמוד טוב יותר את הצרכים המיוחדים של רבבות הפוקדים את הציון הקדוש ואת עבודות ההכנה המרובות שנעשו לצורך הכנת והכשרת המקום.

ביום ההילולא בל"ג בעומר ערך השר מסז'ניקוב סיור מקיף במתחם הציון כשאליו נלווה סגן שר החינוך, ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס, כשהשניים עוקבים מקרוב אחר הצלחת המערכה ותפקוד המערכת בשטח.

במהלך הסיור ניגשו רבים אל השר כדי להודות לו באופן אישי על פעילותו הברוכה למען הכלל תוך שהם מציינים בסיפוק את השינוי לטובה שמורגש במקום.

כך גם במתחם קברו של דוד המלך ע"ה הושקע מאמצים רבים כדי להכשיר את המקום עבור אלפי המתפללים שפקדו את הציון הקדוש ביום פטירתו שחל בחג השבועות.