בית וגן: בחור ישיבה נפצע קשה בעינו כתוצאה מפיצוץ "צעצוע" מסוכן

החובש שטיפל בו סיפר: "כשהגעתי למקום הענקתי לו סיוע רפואי ראשוני כשהוא סובל מפגיעה קשה בעינו השמאלית בעקבות פיצוץ נפץ מדגם 'רמאדן' עמו שיחק ומשקפיו נופצו אף הם מעוצמת הפיצוץ ושברי הזכוכית חדרו לעין"

נער נפצע קשות בעינו במהלך משחק עם נפץ שהתפוצץ בשכונת בית וגן. מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף ירושלים העניקו לו טיפול רפואי ראשוני.

מיכאל חי כהן חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הענקתי לו סיוע רפואי ראשוני כשהוא סובל מפגיעה קשה בעינו השמאלית בעקבות פיצוץ נפץ מדגם 'רמאדן' עמו שיחק ומשקפיו נופצו אף הם מעוצמת הפיצוץ ושברי הזכוכית חדרו לעין, מקרה מצער זה שקורה שוב ושוב בימים אלו של חג הפורים מזכיר לנו כי ראוי להימנע ממשחק בנפצים וקפצונים בכדי למנוע פציעות ואסונות מעין אלו".

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים להורים ולמבוגרים למנוע מילדים ונערים משחק עם נפצים, קפצונים, חזיזים, וחומרי נפץ השכיחים בתקופה זו של ערב חג הפורים, מה שלמרבה הצער גורם לאסונות ופציעות, זהירות ונקיטה בכללי הבטיחות צפויה למנוע אסונות אסונות מיותרים.

יצויין כי לקראת פורים מוקד 1221 של איחוד הצלה תוגבר וערוך לתת מענה לכל פנייה שתתקבל בתקופת חג הפורים, בארגון ממליצים לאזרחים כי בכל מקרה חירום רפואי לחייג מיידית 1221 למוקד איחוד הצלה בכדי לקבל מענה מהיר ומיידי של מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה שנמצאים בסמיכות למיקום האירוע.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *