בשעה אחת: שלושה הרוגים בתאונות שונות ברחבי הארץ

הקטל בכבישי ישראל: היום בשעות אחר הצהריים נהרגו שלושה בני אדם בתאונות שונות בכבישי הארץ. ילד בן 12 נהרג מפגיעת רכב בטייבה, נהג כבן 60 נהרג בהתנגשות עם משאית בכביש 6 וברמת הגולן נהרג גבר כבן 30 בהתהפכות טרקטור

שלושה בני אדם נהרגו ברחבי הארץ בתאונות דרכים שאירעו אחר הצהריים (יום ד') בתוך פחות משעה. ילד בן 12 נהרג מפגיעת רכב בטייבה, נהג כבן 60 נהרג בהתנגשות עם משאית בכביש 6 באזור מחלף אייל, וגבר כבן 30 נהרג בהתהפכות טרקטור ברמת הגולן.

בשעה 16:06 נמסר למד"א מרחב ירדן על טרקטור שהתהפך בכביש 92 סמוך למושב רמות. פרמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 30. חקירה ראשונית של המשטרה העלתה כי הטרקטור כאמור התהפך ומחץ תחתיו את הנהג, עובד זר שזהותו עדיין אינה ידועה.

אלי בן סימון, פרמדיק מד"א, סיפר: "כשהגענו למקום ראיתי בסמך לטרקטור גבר מחוסר הכרה עם חבלת ראש קשה, ביצענו בו כמה בדיקות רפואיות על מנת להעניק לו טיפול רפואי, אבל הוא היה ללא רוח חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".

בשעה 16:15 נמסר למד"א מרחב ירקון על רכב פרטי שפגע במשאית בכביש 6 ממחלף אייל לחורשים. פרמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 60 שנלכד ברכבו ללא רוח חיים וקבע את מותו. דניס פולקוב, חובש בכיר במד"א, סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, כשהגענו למקום ראינו את נהג הרכב הפרטי לכוד ומחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב- מערכתית קשה מאוד".

פולקוב סיפר עוד כי "במקביל לפעולות החילוץ המורכבות של לוחמי האש, ניסינו להעניק לו טיפול רפואי אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. נהג המשאית נבדק במקום ולא נזקק לטיפול רפואי".

בטייבה נדרס למוות ילד בן 12. רכב פגע בו ליד בית הקשיש סמוך לבנקים בעיר. הילד פונה במצב קשה מאוד על ידי אמבולנס פרטי לבית החולים מאיר בכפר סבא, אולם שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. כוחות משטרה מתחנת קדמה פתחו בחקירה, ועיכבו את הנהג הפוגע.

ג'ואד נאשף, פרמדיק האמבולנס הפרטי, סיפר: "הגענו לזירה ומצאנו את הילד מתחת לגלגלים של הרכב. הייתה לו פגיעת ראש ופגיעות נוספות בכל חלקי גופו".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *