יחימוביץ' דורשת לחשוף את ההסכמים הקואליציוניים עליהם חתם יו"ר ההסתדרות

לטענת יחימוביץ' ניסנקורן מסתיר לכאורה שורת הסכמים שונים שנועדו למנוע הליך בחירות דמוקרטי וחופשי בהם התחייב לכאורה לשלם מיליוני שקלים מקופת הציבור

ח"כ שלי יחימוביץ' שלחה היום (ה') מכתב ליועמ"ש של ההסתדרות, יחיאל שמיר, בו היא מבקשת לחשוף את כל ההסכמים הקואליציוניים עליהם חתם היו"ר המכהן אבי ניסנקורן לקראת הבחירות הקרובות.

לטענתה ניסנקורן, מולו היא מתמודדת בבחירות להנהגת ההסתדרות, מסתיר לכאורה שורת הסכמים שונים שנועדו למנוע הליך בחירות דמוקרטי וחופשי, תמורת ההסכמים ניסנקורן התחייב לכאורה לשלם מיליוני שקלים מקופת הציבור.

"ברי כי התנהלותך זו, אשר יש בה משום פגיעה חמורה שאין כדוגמתה בטוהר הבחירות, נועדה למנוע קיומן של בחירות, בכדי להותיר אותך על 'כס מלכותך' אף שכלל לא נבחרת באופן דמוקרטי לתפקיד זה; והכל, תוך מה שנחזה לכאורה להיות גזלת עשרות מיליוני שקלים לכל הפחות מכספי הציבור, על מנת 'לשלם' לאותם 'שותפים' להסכמים, במטרה למנוע קיומן של בחירות", נאמר במכתב.

בנין ההסתדרות מתוך וויקיפדייה

מטעם מטהו של ניסנקורן נמסר בתגובה ש"שלי יחימוביץ' ממשיכה רק לדבר ולא לעשות. כל היום מכתבים מופרכים, במקום להתרכז בעשייה. ההסכמים הקואליציוניים יונחו במועד הקבוע על פי כללי ההסתדרות. חבל שמי שמתיימרת לייצג עובדים עסוקה כל היום בהשמצתם".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *