השר כץ נגד 'אגד': "אם תשבתו – אפרק את החברה"

במהלך פגישה שהתקיימה בניסיון למנוע את השביתה המתוכננת מחר, הפתיע שר התחבורה את ראשי 'אגד' וההסתדרות כשהטיח בהם: "אעשה לכם מה שעשיתי לאלון חסן ולנמלים. אוציא את כל הקווים של אגד לתחרות"

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

אם לא יחול שינוי של הרגע האחרון, מחר בבוקר תכנס לתוקפה השביתה הכללית של 'אגד' ברחבי הארץ. מדובר בשביתה שתשפיע באופן ישיר על מיליון נוסעים לפחות, ובאופן עקיף על שאר משתמשי הדרך.

אמש נערכה פגישה רבת משתמשים בלשכתו של שר התחבורה, ישראל כץ, בניסיון למנוע את השביתה. יו"ר מזכירות אגד ויו"ר ההסתדרות הופתעו לגלות שהשר כץ כלל אינו מצדד בעמדתם, אלא להפך. כץ מתכוון – כך מתברר – להשתמש בהזדמנות כדי להחליש מעט את המונופול של החברה.

ע"פ דיווח ב'דה מרקר' הטיח כץ במשתתפים: "אתם משתמשים בנהגים שלכם ככלי מלחמה במדינה? לא אוותר על התחרות. אעשה לכם את מה שעשיתי לאלון חסן ולנמלים. אם תשבתו – אוציא את כל הקווים של אגד לתחרות. אתם לא תחזיקו את העובדים כבני ערובה"

לדבריו, "אתם דינוזאור שלא התאים עצמו למציאות. אם לא תעשו את מה שנדרש ולא תקבלו את החלטות המתאימות כעת, אתם תיעלמו".

על מה בעצם המאבק? אגד וההסתדרות מנסים לכרוך יחדיו את המשא ומתן על תנאי העסקתם של העובדים השכירים באגד (ענין ראוי גם לדעתו של כץ. מ.ש.) ביחד עם המאבק שמנהל אגד בממשלה על גובה הסובסידיה שיקבל. באופן הזה הצליחה הנהלת אגד לרתום את ההסתדרות למאבק שאינו קשור לתנאי העובדים, אלא לאינטרס העסקי של בעלי המניות באגד.

כץ, שמודע לענין הזה, הוסיף ואמר: "לא אסכים לנהל משא ומתן על הסובסידיה בפורום הזה. לא נדבר על תחרות כשההסתדרות כאן. נקיים על הנושאים האלה ישיבה נפרדת ומסודרת – ובינתיים תשחררו את העובדים".

יצוין ששר התחבורה הציע לניסנקורן לדחות את השביתה ולנהל במשך חודש משא ומתן על הסכם קיבוצי חדש לטובת העובדים, אך ניסנקורן סירב להצעת כץ ואמר שהשביתה תתקיים בכל מקרה.

ניסנקורן מצידו טוען: "פעם אחרי פעם התרעתי על המשבר המעמיק, אבל משרדי התחבורה והאוצר ניצלו את ההתנהגות האחראית של ההסתדרות והעובדים, והמשיכו לייבש את אגד. גם עתה, חודש לאחר שנודע להם על מועד השביתה, נמשכת גרירת הרגליים, תוך פגיעה מכוונת בהעברת הכספים לאגד. מי שכבר משלם על ההתנהלות הזו הם הנהגים אבל על הפרק עומד מחיר גבוה בהרבה. משרדי התחבורה והאוצר נוטלים סיכון שעלול למוטט את אגד, תוך הסבת פגיעה אנושה לכל ענף ההיסעים בישראל. המאבק על המשך פעילותה של אגד הוא מאבק על האינטרס הציבורי".

ממחר: שביתה כללית של קווי 'אגד' בכל הארץ

4 תגובות

כל הכבוד כץ
כמו בבני ברק צריך להוציא להסתדרות את הטיפת אויר שלצערינו נשאר להם במפרשים
ההסתדרות דואגת רק לחזקים/ות
הפולטיקאי שירוץ בבחירות הבאות על הראש של ההסתדרות (אם יחימוביץ שפחות מושחתת לא תנצח) יגזור קופון

הלוואי!!! שישבתו ויוציאו סוף סוף את המפלצת הקשישה הנקראת 'אגד' לגימלאות ובמקומה יכניסו חברות תח"צ אחרות. הגיע הזמן להפסיק את ההתעללות וההתעמרות של החברה הזו בציבור הנוסעים. אגד היא החברה היחידה שמעיזה להתנהל תמיד, אבל תמיד, בצורה רשלנית ופושעת, 'מפספסת' נסיעות בלי הפסקה ודוחסת מאות נוסעים כמו תרנגולים לפני כפרות בקרונות בקר מימי השלטון העותומאני, וזה עוד לפני שהזכרנו את הנגים והיחס המחפיר שלהם לציבור הנוסעים.
ויוה כץ! סגור אותם!

אל תירא ישראל!!! העם איתך! תפרק את אגד ותוציא גם אותנו הבני ערובה שלהם לחופש, תמשיך ללחום בהם!

ישראל כץ אין כמוך תפרק לאגד את הצורה ותוציא להם את כל האויר מהגלגלים והאגו המנופך שלהם!!!!
תודה מראש- כלל הנוסעים בתחצ!!!

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell