נתניהו מאיים: מי שיצביע בעד חוק ההסדרה יפוטר

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, איים על השרים, בתדרוך שערך לקראת ההצבעה מחר בכנסת על 'חוק ההסדרה', כי שר או סגן שר שיתמוך בחוק - שנועד למנוע את פינוי שכונת האולפנה, יפוטר • השר אדלשטיין: "אצביע בעד החוק"

לקראת ההצבעה מחר (ד') בכנסת על 'חוק ההסדרה' המונע את פינוי 'גבעת האולפנה', מגיעה המערכת הפוליטית לנקודת רתיחה. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הורה הערב (ג') לכל השרים וסגני השרים בממשלה להצביע מחר בכנסת נגד 'חוק ההסדרה'. נתניהו הודיע כי שר או סגן שר שיתמכו בחוק – יפוטרו.

עם זאת, החליט נתניהו לא הטיל משמעת קואליציונית, וחברי הכנסת מהקואליציה יהיו רשאים להצביע לפי ראות עיניהם.

קרא עוד:

[postim]

לאחר הודעת ראש הממשלה, הבהיר שר ההסברה והתפוצות, יולי אדלשטיין, כי נכון לעכשיו בכוונתו לתמוך בחוק ההסדרה (בדגש על "נכון לעכשיו"?).

במקביל, מאות מתנחלים, ובהם תושבי שכונת האולפנה, מפגינים הערב בירושלים נגד הפינוי של חמשת הבתים בשכונה.

מוקדם יותר התכנסה הוועדה לביקורת המדינה על מנת לדון בפסיקת בג"ץ על פינוי חמשת הבתים בגבעת האולפנה. השר בני בגין אמר בדיון כי מדיניות הממשלה היא להרחיב ולהעמיק את ההתיישבות ביהודה ושומרון, חרף התנאים המדיניים הלא פשוטים. "הממשלה אינה מבחינה, כפי שעשו ממשלות קודמות, בין יישובים שונים ובין גושי התיישבות שונים", אמר.

2 תגובות

בא נראה עם הראש הממשלה יפטר מחר את יולי אדלשטיין

משוגאים חברי הכנסת והשרים אני במקומכם ההתי מקריב את כיסי ואת תפקידי לטובת תושבי שכונת האולפנה
האם הכסה שלי שווה יותר מילדים שלא יהיה להם היכן לגור.אני שואל אותכם חברי הכנסת
מה נפלתם על הראש? אכזרים שכמותכם חברי הכנסת מגרשים יהודים מבתיהם אתם כמו עושי גרוש ספרד ושאר גירושי היהודים זה לא שונה
באמת תרחמו עליהם איפה האנשות אתם מתנהגים כשונאי ישראל ולא פחות מזה תחשבו מה אתם עושים ביגללכם הולכים לההרג אנשים אתם רוצחים אתם תקבלו על זה את דינכם משמים בקרוב אתם עוד תקבלו בעזרת השם עונש חמור וכואב יהו לכם צרות כאלו שלא ידעתם על כאלו צרות בחיים שלכם כן כולכם כל מי שידו נוגעת במעשה הניפשה הזה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *