טרגדיה בעיר אשדוד: גבר בשנות השבעים לחייו טיפס למרפסת דירתו כדי להכינה לקראת החג, אולם איבד את שיווי משקלו ונפל מגובה שתי קומות. כוחות ההצלה שמיהרו להגיע למקום, נאלצו לקבוע את מותו

טרגדיה באשדוד: גבר בן 70 נהרג היום (חמישי) כתוצאה מנפילה מגובה, לאחר שניסה לנקות את חלון ביתו לקראת חג הפסח.

בשעות הצהריים התקבל דיווח במוקדי החירום על נפילה מבניין מגורים באשדוד. צוות מד"א שהגיע לבניין העניק טיפול רפואי לאיש, לאחר שבני משפחתו סיפרו כי טיפס למרפסת ביתו כדי לנקותה לקראת ערב החג שיחול בשבוע הבא.

בני המשפחה סיפרו כי האיש איבד לפתע את שיווי המשקל ומעד מהמרפסת בגובה שתי קומות. עם הגעתם, הפראמדיקים הבחינו במצבו הקשה של האיש ופתחו בפעולות להחייאתו, אולם לבסוף נאלצו לקבוע את מותו בזירת האירוע.

"בחצר הבניין שכב גבר כבן 70 כשהוא מחוסר הכרה וללא דופק וללא נשימה", סיפר יוסף ביטון, חובש רפואת חירום במד"א. "הוא סבל מפגיעות קשות, ביצענו בו פעולות החייאה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו".

דניאל סוויסה חובש ביחידת האופנועים של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בגבר ללא הכרה שסובל מפגיעה רב מערכתית וביצעתי בו פעולות החייאה מתקדמות בסיוע מתנדבים נוספים של איחוד הצלה אך בסיומן למרבה הצער נקבע מותו".

"בזירה סיפרו לנו כי האיש עלה על סולם בכדי לנקות את החלונות במרפסת ביתו ונפל לחצר הבניין שם הוא נמצא ע"י השכנים ללא הכרה וללא דופק ונשימה".