נמשכים החיפושים אחרי איתמר אוחנה: "המשפחה השלימה עם מותו"

לאחר מציאת גופותיהם של נחמן איטח ולירן כראדי, כוחות ההצלה ומאות המתנדבים ממשיכים במאמצים לאיתור הנעדר השלישי, איתמר אוחנה. "מתרכזים בלמצוא אותו כדי שיהיה לנו מקום שבו נוכל לעלות אליו", אמר הבוקר אחיו

בבוקר שאחרי מציאת גופותיהם של נחמן איטח ולירון כראדי בכנרת, ממשיכים כוחות החילוץ בחיפושים אחרי הנעדר השלישי, איתמר אוחנה.

אחיו, חננאל, אמר הבוקר בראיון לגל"צ: "המשפחה השלימה עם העובדה שאיתמר לא נמצא בחיים…אנחנו מסתכלים על המים ומשתגעים, אך כרגע מתרכזים בלמצוא אותו כדי שיהיה לנו מקום שבו נוכל לעלות אליו".

הוא סיפר על אחיו שנספה: "איתמר היה ילד מיוחד, הוא היה ילד שכולו טוב, הכל היה סובב סביבו בבית. הוא נכנס למים במטרה להציל את חבריו. הייתה פה רוח מטורפת של 70 קמ"ש ומדובר בטרגדיה מטורפת. אנשים לא מבינים את זה והם צריכים להיכנס לפרופורציות".

על המצב בשטח, כעת, הוא סיפר: "כרגע יש כאן צוותים של חיל הים, משמר הגבול ומשטרת ישראל והסונר נמצא במים. החיפושים מתרכזים באזור הצפוני של הכנרת. אנחנו מחכים לבשורות טובות…התחושות מאוד קשות. מעבר לזה שנשארנו אחרונים בחיפושים, אנחנו מפחדים להישאר בלי תקווה להיתלות בה. אנו מתחבקים ומחזקים אחד את השני, כולל המשפחה המרוחקת, אבל זה קשה, זה לא פשוט. המזל הוא שיש לנו הורים מאוד חזקים ומדהימים שמחזקים את בני המשפחה. אנחנו רוצים לומר תודה לכוחות המשטרה על החיפושים, אך אנו מאוד חוששים".

בסיום דבריו הוא פנה לציבור ואמר: "חייבים להמשיך לחפש אותו. אני רוצה לפנות לעם ישראל כי בסוף מי שמחליט זה העם – תמשיכו לחזק אותנו, אל תעזבו אותנו לבד, תבואו ותהיו אותנו. תעזרו לנו, אנחנו צריכים אתכם. אם לא אתם אנחנו ניפול".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *