חיפושים אל תוך הלילה: עשרות מחלצים ומתנדבים באזור נחל אוג

כוברת הדאגה לשלומו של בחור הישיבה שנעדר מאז שעות אחה"צ המוקדמות בנחל אוג שבמדבר יהודה • עם רדת החשיכה הצטרפו עשרות מתנדבים ומחלצים לכוחות בשטח בניסיון לאתר אותו בהקדם

דאגה ותפילות: עשרות צוותי חילוץ ומתנדבים, המחולקים לכוחות רגליים ורכובים, ממשיכים בחיפושים אחרי בחור הישיבה שנעדר מאז שעות אחה"צ במדבר יהודה.

"נכון לרגע זה מסוק ורחפנים שהועלו לאוויר לא הצליחו לאתר את המטייל. עם רדת החשיכה החלו כוחות משטרה ומחלצים של יחידות החילוץ לסרוק את הנחל באופן רגלי ורכוב בחלוקה לתאי שטח ועיקר המאמצים מתמקדים באזור בו טענו חבריו לקבוצה כי אבד הקשר עימו", נמסר מהמשטרה.

דובר יחידת חילוץ מגילות הוסיף: "המסוק והרחפנים לא הצליחו לאתר את המטייל עד רדת החשכה. כ30 מחלצים מהיחידה סורקים כעת את תא השטח בו אנו משערים כי הנעדר נמצא. צוותים רגליים ורכובים סורקים כל ואדי אשר שם עשוי להימצא הנעדר ובמקביל צוות איתור הנעדרים בונה תוכנית סריקות להמשך הערב והלילה. לפי התיאור של חבריו, המטייל התנתק מהקבוצה בשעה 16:30 ומאז אין עימו קשר.

יחידות החילוץ עין גדי ועציון כרגע בכוננות לסייע ליחידה במידת הצורך".

כזכור, מוקדם יותר דיווחנו כי הבחור טייל עם ארבעה חברים בנחל, כשבאמצע המסלול החלו תועים בדרך והתיישבו.

כוחות החילוץ שהוזעקו למקום מצאו אותם תשושים וטיפלו בהם. אלא שאחד הבחורים נעדר וכעת נערכים חיפושים נרחבים אחריו, בהשתתפות מתנדבים ומחלצים.

שמו לתפילה: ישראל בן מרים איטא מלכה

WhatsApp Image 2017-04-19 at 20.07.15

WhatsApp Image 2017-04-19 at 20.07.07

WhatsApp Image 2017-04-19 at 20.06.59

8 תגובות

רק שיהיו בשורות טובות ומהההר

אפשר את השם להתפלל? תודה

ישראל בן מרים איטע מלכה

ישראל בן מרים איטה מלכה
אל תכול לישון תקרעו שערי שמים

מדובר באברך צעיר ולא בבחור

בשורות טובות!!!!

אמן

הרמב"ן הבטיח לבנו באיגרת וז"ל ןבכל יום שתקראנה יענוך מן השמיים כאשר יעלה על ליבך לשאול עד עולם אמן סלה רבותי תשתמשו בההבטחה להצלחת ישראל בן מרים איטא מלכא שימצא ברוח חיים במהרה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן