מחריד: ספרי התורה נמצאים עטופים בסדין מתחת למיטה

חקירה משטרתית מאומצת, בשילוב יכולות מודיעיניות וזיהוי פלילי, הביאה לאיתורם של ארבעת גווילים של ספרי תורה שנגנבו לפני כחודש מבית כנסת בעיר אשקלון. החשוד המעשה, תושב העיר כבן 26, יובא מחר לבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו

בפעילות חקירתית ומודיעינית בסיוע יכולות משטרת ישראל בתחום הפורנזיקה, הביאה למעצרו של חשוד תושב אשקלון באירוע התפרצות לבית הכנסת בעיר שארעה במהלך חודש מרץ השנה.

במהלך ההתפרצות נגנבו ספרי תורה, קופות צדקה ורכוש רב מבית הכנסת. מיד לאחר האירוע החלה חקירה אינטנסיבית במשטרה במטרה להתחקות אחר החשוד או חשודים במעשה.

חקירה זאת הביאה למעצרו של החשוד שבחקירתו הכחיש בפני חוקריו במחלק התשאול את החשדות המיוחסים לו, אך חיפוש שנערך בביתו בשעות הצהריים על ידי בלשי המשטרה הביא לאיתורם של 4 גווילים של ספרי התורה.

ספרי התורה נמצאו בביתו כשהם עטופים בסדין ומוסתרים מתחת למיטות בבית, תוך ביזוי חמור של קדושת ספרי התורה. כאמור, מחר יובא החשוד בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו.

WhatsApp Image 2017-04-26 at 16.43.41

WhatsApp Image 2017-04-26 at 16.43.46

WhatsApp Image 2017-04-26 at 16.43.50

WhatsApp Image 2017-04-26 at 16.43.39

4 תגובות

עצוב.
כל הכבוד למשטרת ישראל על הפעילות והבאת הספרי תורה למקומם המיועד להם.

מעניין איך הגיעה לאשקלון תמונתו של כ"ק מרן האדמו"ר בעל ישועות משה מויזניץ זיע"א

חסידי ויזניץ מתרימים למוסדותיהם אף אנשים שאינם נמנים מה"אנ"ש" ולהם אף נותנים תשורה מותר ואפשר ללמוד מאתם איך מתגמלים את התורמים

התמונה מהבית של הגנב? איזה צדיק

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן