כתב סרטון הפרובוקציה מתנצל: "עשיתי טעות"

גיא הוכמן, הכתב שנשלח על ידי "רשת" להסתובב בבני ברק עם דגל ישראל אומר כי "אקט שבירת הדגל קרה כקטע ספונטני בסוף הצילומים בבני-ברק, ולא היה אמור להיכנס לסרטון. לצערי לא הייתי שותף לעריכה, כמו גם למטרות שמאחוריה"

"עשיתי טעות. לא הייתי צריך לצלם את הכתבה הזאת", פותח גיא הוכמן, הכתב שנשלח על ידי זכיינית ערוץ 2 "רשת", פוסט התנצלות שכתב. "נשלחתי להיות שחקן במגרש שהוא לא שלי – דוקו, דרמה, כל דבר שהוא לא בידור ושעשועים.

הוכמן, שפוטר מרשת בעקבות הסערה הציבורית שפרצה לאחר שהתברר כי הסרטון מבויים, טוען כי לא הוא היה אחראי על עריכת הסרטון, שמציגה את הציבור החרדי באור שלילי. "זו האמת, זו אינה יוזמה שלי, לא הייתה לי יד בעריכה. אני קומיקאי, לא עיתונאי חוקר, אין לי אג׳נדה, אני לא רוצה לקדם שום דבר.

"אין לי דבר וחצי דבר נגד הקהילה החרדית, כמו שאין לי נגד אף קבוצה בישראל. אני רוצה שכולם יצחקו באותה מידה. וזה, לצערי, ממש לא היה מצחיק. זו הייתה השגיאה. כי צחוק הוא מחבר, מקרב, ולא מפלג. והדבר האחרון שאני, כמו כולם, חפץ בו, זה פילוג העם. במיוחד עכשיו. מי שעוקב ומכיר יודע שאני מתעסק הרבה בתוכן ישראלי, בניסיון לצחוק על עצמנו בצורה הכי כיפית. הכי פטריוטית. הכי מחברת. ורוב הזמן זה עובד.

"הפעם הסכמתי להישלח עם במאי לכתבה שלא צריך להסכים להישלח אליה. ועל זה אני מתחרט. אני רוצה להתנצל במיוחד בפניכם, הציבור החרדי, על כל האירוע. אקט שבירת הדגל קרה כקטע ספונטני בסוף הצילומים בבני-ברק, ולא היה אמור להיכנס לסרטון. לצערי לא הייתי שותף לעריכה, כמו גם למטרות שמאחוריה.

"כל היוזמות היצירתיות שלי עוסקות בתחום ההומור. לצערי, לטיפשותי, כאן בפעם הראשונה חרגתי מהז׳אנר", כותב הוכמן הטוען כי "התוצאה הסופית לא מייצגת את מה שאני מאמין בו. למדתי את זה, למדתי מזה. ולצערי, אני נאלץ לשלם את המחיר. אמשיך ליצור ולעשות את מה שאני יודע".

הפרובוקציה והסערה: פוטרו האחראים לסרטון ההסתה בבני ברק

6 תגובות

הוא שקרן!!!!!!!!!
איפה הוא היה במשך הימים האחרונים?
למה הוא לא התנצל מיד?
למה הוא לא רצה לענות לשום טלפון?
התחמק מלעלות לשידורים?
חצוף ושקרן!!!!
שישלם את המחיר וילמד על בשרו ועל הדרך ילמדו כל חבריו שהציבור החרדי הוא כבר לא שמאטע!!!

למה באמת החילונים כל כך מקנאים בחרדים ומנסים כל הזמן להציק לנו?

כנראה בגלל שלחרדים יותר טוב בחיים, יש להם מטרה, יש להם סיפוק בחיים…
מעניין באמת למה לחילוני המצוי אין את זה

מאוחר מידי.

שיגידו שהוא שמאטע מעניין לנו את הגרב!

איזו צביעות מכוערת.
מנסה להתמסכן ולקבל את רחמי הציבור

טוב שהוא התנצל, כך ידעו כולם שהיתה פה פרובוקציה מתוכננת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *