מעשה וונדליזם חמור הלילה ב'יד ושם': 'תודה היטלר על השואה הנהדרת'

כתובות נאצה חמורות התגלו הבוקר (ב) על קירות ומרצפות הכניסה למכון הנצחת השואה 'יד ושם' • 'המנהיגות הציונית רצתה בשואה', 'אם היטלר לא היה הציונים היו ממציאים אותו'.

מעשה וונדליזם חמור ומזעזע בוצע במהלך הלילה (ב) האחרון ב'יד ושם', אלמונים ריססו כעשרה כתובות נאצה על קירות הכניסה למכון 'יד ושם' לזכר הנספים בשואה האיומה.

קרא עוד:

[postim]

.

צילומים: פלאש 90

בין הכתובות המעוררות חלחלה: "תודה היטלר על השואה הנהדרת", "ציונים רודפים, הכרזתם מלחמה על היטלר בשם העם היהודי – אתם הבאתם את השואה" – "מדינת ישראל – האושוויץ הרוחני של עדות המזרח". האלמונים לא הסתפקו בכתובות, הם גם ציירו את השביל המוביל למחנה אושוויץ ועליו מגן דוד, עוד ריססו "אם היטלר לא היה הציונים היו ממציאים אותו", כל הכתובות המזעזעות האלה הם רק חלק, רוססו כעשרה ואפילו יותר בשטח הכניסה למכון 'יד ושם בירושלים על הקירות ועל הרצפות.

.

עובדי המכון שהגיעו הבוקר (ב) לפתוח את המכון גילו לחרדתם את הכתובות, והזעיקו מיידית את משטרת ירושלים שהגיעה בכוחות מתוגברים ופתחה בחקירת הפשע.

מהבוקר נשמעו עשרות תגובות של זעזוע וחלחלה מהוונדליזם, ח"כ זאב בילסקי יו"ר השדולה למען ניצולי השואה בכנסת, הגיב: מעשה זה הינו חציית קו אדום משלושה בחינות, יהודית ציונית וערכית.

יו"ר 'יד ושם' אבנר שלו: "אני נדהם ונסער ממעשה בוטה שכזה, וכולו נובע מהשנאה היוקדת נגד הציונות והציונים, אקט מדאיג שמבטא חצייה של קו אדום".

.

שר החינוך גדעון סער הביע הבוקר זעזוע  ממעשה ההשחתה באתר המנציח את השואה, ואמר: "אלה שעשו זאת מטרתם היתה לפגוע ברגשות הציבור, אני סומך על משטרת ישראל שתדע לאתר בקרוב את הפושעים ולהביאם לדין".

שר ההסברה והתפוצות יולי אדלשטיין, הממונה גם על מניעת האנטישמיות הגיב הבוקר: מדובר בעליית מדרגה וחציית קווים אדומים שטרם נראו, ריסוס כתובות בבית המהווה זכרון למליוני נספים הוא למעשה יריקה בפרצופה של מדינת ישראל וביזוי זכרון המתים.

שר הפנים אלי ישי אמר לפני זמן קצר, כי מדובר במעשה חמור ביותר, שמחייב גינוי חריף, ועל המשטרה למצוא את האחראים למעשה ולמצות עמם את מלוא חומרת הדין.

. .

.

4 תגובות

על מה נזעקתם, האם זה כתובות מזעזעים???.
הרי כ באמת הי' כולם יודעים שהציונים הרשעים ימש"ו, הם הבעירו את האש הגדולה, הם שהוציאו את היטלער ימש"ו מהכלים,
ברור שהיטלער ימש"ו יבוא על דינו,
אבל גם הציונים עתידים ליתן את הדין על כך,
לא מתאים לאתר נכבד שכמותכם לכתוב כך, בעד הציונים הרשעים ימש"ו

הקאפו"ס הציונים ימח שמם התאכזרו בשואה ליהודים יותר מהנאצים אצל רוב הקאפו"ס ימח שמם היטלר היה תירוץ להשתמש בו להתאכזר לחרדים למי שלא מאמין שיקרא את הספר מין המצר ועוד ועוד ועוד

כתבו להם את כל האמת בפנים!!!

עיין בספר שרופי הכבשנים מאשימים, ותראה עד כמה צדקו הכותבים את הגרפיטי, יה"ר שלא יעלו עליהם, וכולם יחזרו בתשובה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *