לראשונה בתולדות עולם החסידות, אדמו"ר ביקר בצה"ל מדובר בהאדמו"ר ממישקולץ שביקר הבוקר (ה) בצה"ל נפגש עם הרבצ"ר ומסר שיעור בפני מאות חיילים • גלריה

אתר צה"ל מדווח היום (ה) כי האדמו"ר ממישקולץ מפתח תקווה הגיע לבסיס הקריה בתל אביב ונועד עם הרבצ"ר, רפי פרץ. האדמו"ר מסר שיעור בפני מאות חיילים חרדים ודתיים בסוגיה עיונית בהלכות שבת, עליה חיבר כבר ספר "דעת שלום".

קרא עוד:

[postim]

האדמו"ר ממישקולץ, הוא אדמו"ר לחסידות קטנה בפתח תקווה שעורכת אירועים מרכזיים של שמחת בית השואבה מידי שנה, אליה נוהרים רבים מהציבור וגם מהסגל הפיקודי במשטרה.

האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל

במסגרת הביקור, בו נוכח גם רס"ן שמשון קליין, רב הנח"ל החרדי, שוחח האדמו"ר עם הרבצ"ר על רמת הכשרות וטיבה, ועל מתן האפשרות לחרדים לשמור על אורח חייהם בצבא כיאות. הרבצ"ר הבטיח כי ישנו חיבור עז בין צה"ל ליהדות.

חשוב לציין, כי עמדת גדולי ישראל הינה כי הגיוס לצה"ל אסור בעליל, גם לבחורים שאין תורתם אומנותם, כאשר גם הוכח בשטח בהוראתו של הרבצ"ר עצמו כי אסור לחיילים, אף דתיים, לצאת מאירוע וטקס בצבא בו נשמעת "שירת נשים" בפומבי.

צפו בגלריה מביקורו של האדמו"ר בקריה

האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (2) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (3) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (4) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (1) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (5) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (6) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (7) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (8) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (9) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (10) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (11) האדמו''ר ממישקולץ בביקור בקריה בת''א - צה''ל (12)