שוב מאמר משתלח של העיתונאי גדעון לוי: "הגולדינים רוצים את גופת בנם בכל מחיר. שום התעללות בתושבים אין בה די מבחינתם...מצדם, שהתינוקות בפגיות ימותו, שהחולים יגוועו - העיקר שגופת הדר תוחזר", כותב לוי על רקע משבר החשמל ברצועה

טוריו והתבטאויותיו העיתונאי ואיש השמאל הקיצוני, גדעון לוי, הפכו עם הזמן למפורסמים "בזכות" העמדות האנטי-ישראליות והעויינות שמתפרסמו’ בהם, עמדות שלא פעם לוו בהתבטאויות חסרות רגישות שעוררו את זעמן של משפחות שכולות וכיו"ב. למרות זאת, נראה כי הטור שפרסם הבוקר לוי חריג אפילו בסטנדרטים שלו.

קצפו של לוי יצא על הקמפיין שמנהלת משפחת גולדין למען השבת גופת בנם, הדר הי"ד, שנהרג במהלך מבצע 'צוק איתן' בעזה. "דמו של סגן הדר גולדין יקר במיוחד. בין 130 ל–150 בני אדם, רובם אזרחים, כולל נשים, תינוקות וילדים, שילמו בחייהם על הריגתו וחטיפת גופתו במבצע צוק איתן. יותר מאלף פגזים ופצצות ירה צה"ל על בתי מגורים ברפיח, וחיל האוויר הפציץ עוד 20 'מטרות', גם הן מן הסתם בתי מגורים", כותב לוי

בהמשך הוא מוסיף: "מאבקה של המשפחה להחזרת גופת בנם הפך למסע שיסוי לא מוסרי ומקומם. אפילו דעת הקהל בישראל, המוסתת בקלות, לא גילתה בו עד כה עניין רב מדי".

לטענתו, "הגולדינים רוצים את גופת בנם בכל מחיר ואת המחיר הם רוצים להשית על שני מיליוני תושבי עזה המקוללים. שום התעללות בתושבים אין בה די מבחינתם. שיקפאו למוות, שלא יקבלו חשמל, שהאסירים יעונו עוד יותר בכלא, הכל מקודש בעבור גופת הבן. את ההסתה הזאת אסור לקבל, גם לא ממשפחה שכולה".

עוד כותב לוי: "האם ד"ר לאה ופרופ' שמחה גולדין ביקרו אי פעם בכלא הישראלי? האם הם יודעים כמה עזתים יכולים לבקר את בני משפחותיהם הכלואים בו? אבל גם בכך לא די להם. הם רוצים שיהיה קר לכל תושבי עזה בחורף ושגם בקיץ לא יהיה להם חשמל. מצדם, שהתינוקות בפגיות ימותו, שהחולים יגוועו — העיקר שגופת הדר תוחזר. בחורף הם מחו שישראל אפשרה לקטאר ולטורקיה לספק סולר לעזה ועכשיו הם מתנגדים לאספקת חשמל לרצועה".

ח"כ עמיר פרץ וח״כ שולי מועלם רפאלי , העומדים בראש השדולה להשבת הגופות, מסרו בתגובה: "גדעון לוי מגלה שיאים של אטימות כשהוא בוחר לנבור בשכול של משפחת גולדין האצילה ולהטיח בה האשמות. במקום להציב מכשול נוסף, גדעון לוי יכול היה לנצל את טורו בעיתון להשבת החיילים הביתה או פשוט לשתוק".