הפרקליטות בדיוני וועדת השחרורים: "אולמרט מגלה דפוסים עבריינים"

בהקלטות שפורסמו מתוך דיוני וועדת השחרורים, נשמעת נציגת הפרקליטות בביקורת קשה על התנהלותו של אולמרט: "פרשת המסמכים מזכירה את פעולותיו של רה"מ לשעבר בפרשת ראשון-טורס"

בהקלטות ראשוניות שפורסמו בחדשות 2 מדיון בוועדת השחרורים שנערכה היום (ד') נשמעים נציגי הפרקליטות בביקורת קשה כלפי ראש הממשלה לשעבר בפרשת המסמכים המסווגים.

"אהוד אולמרט גילה דפוסים עבריינים, שמזכירים את התנהלותו בפרשת 'ראשון טורס'" אמרה נציגת הפרקליטות, ויו"ר הוועדה השיבה כי "מדומני שבפרשת ראשון טורס אולמרט זוכה".

עוד אמרה הפרקליטה כי "אולמרט כותב את הספר מסיבות של בצע כסף, וכי מטרתו העיקרית היא להתפרנס ממנו".

מחר בשעות הבוקר תפרסם הוועדה את ההחלטה, ולפי ההערכות, אם חברי הוועדה החליטו לעסוק בפרשת המסמכים המסווגים אז נראה שהסיכוי לקצר את עונשו של אולמרט קלוש.

ההערכה היא שכל החלטה שתתקבל תגרור ערעור של הצד השני לבית המשפט המחוזי כך שהמערכה לא תסתיים מחר.

הפרקליטות מתנגדת לקיצור העונש בשל פרשת המסמכים המסווגים, אך פרקליטיו של אולמרט טוענים כי העניין עוד תלוי בבדיקה משטרתית ואפילו לא נפתחה חקירה בנושא.

לדבריהם, הוועדה צריכה לדון אך ורק במה שקשור לתפקודו של אולמרט כאסיר ובמנותק מסיפור המסמכים.

מוקדם יותר בעקבות ממצאים חשודים לכאורה שעלו מבחינת כתבי היד שהחרימה המשטרה מהוצאת "ידיעות ספרים, החליטה המשטרה לבקש הארכה בטרם תצטרך להחזיר את החומרים.

המשטרה פנתה לבית המשפט בבקשה להשאיר בידי החוקרים את החומרים שהוחרמו בפשיטה, והדיון בבקשת המשטרה יתקיים מחר (ה') בבית משפט השלום בפתח תקווה, במקביל להחלטת ועדת השחרורים אם להיעתר לבקשתו של אולמרט לקצר שליש מעונשו.

2 תגובות

האימרה של הפרקליטה כי "אולמרט כותב את הספר מסיבות של בצע כסף, כי רוצה להתפרנס ממנו" זוהי אמירה שערורייתית! וכי להתפרנס זהו בצע כסף? הזוי!

רבונו של עולם תעזבו כבר את הבנאדם הוא כבר קיבל את העונש שלו לכל הדעות "אכל לקה ושילם" בסוף הוא עוד יקבל התקף לב וימות שופטים מטומטמים. בושה פשוט בושה!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן