שוב זה קורה: פעוט כבן שמונה חודשים איבד בצהריים את ההכרה והנשימה במהלך שהותו אצל מטפלת בקרית גת. כוחות ההצלה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני והתינוק פונה במצב אנוש לבית החולים, שם נאלצו לקבוע את מותו

פעוט כבן שמונה חודשים נפטר בצהריים (חמישי), לאחר שאיבד את הכרתו במהלך שהותו אצל מטפלת בקרית גת. המטפלת, שהבחינה בתינוק המאבד הכרה, מיהרה להזעיק את כוחות ההצלה.

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף קרית גת הוזעקו אל בית המטפלת שם ביצעו בפעוט פעולות החייאה מתקדמות לאחר שנמצא ללא הכרה. הפעוט פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים תוך המשך פעולות החייאה, כשמצבו מוגדר אנוש, אך לאחר מכן רופאי בית החולים קבעו את מותו.

דודי אוברלנדר, חובש רפואת חירום ביחידת האופנועים של איחוד הצלה, סיפר: "כשהגעתי לזירה כאיש רפואה ראשון נתקלתי בפעוט ללא הכרה וללא דופק ונשימה. התחלתי בפעולות ההחייאה תוך כדי שלמקום הגיעו מתנדבים נוספים וצוות ניידת טיפול נמרץ שפינתה אותו לבית החולים תוך המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

ד"ר נחשון לביא רופא מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הילד היה ללא הכרה וללא דופק ונשימה ומתנדבים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצעו בו פעולות החייאה מתקדמות. המשכתי בביצוע פעולות החייאה על הפעוט ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים ברזילי כשהוא במצב אנוש שם למרבה הצער נקבע מותו".